EPL: Carmen Kass võib pürgida eurosaadikuks

27. veebruar 2004, 07:53

Res Publica on kutsunud europarlamendi valimistel kandideerima supermodell Carmen Kassi.

Res Publica peasekretär Ott Lumi märkis Eesti Päevalehele, et erakonnakaaslased võivad Kassiga sel teemal kõnelnud olla. ?Väga võimalik, et liikmed on rääkinud temaga, aga ei saa seda kommenteerida,? lisas Lumi.

Aasta alguses tunnistasid Res Publica poliitikud europarlamendi valimisnimekirjast rääkides, et peale juhtpoliitikute on oodata ka üllatuskandidaate. Siis seostati üllatust erakonna vaimse isa, ekspresident Lennart Meriga, kes tunnistas Eesti Päevalehele antud intervjuus, et asjakohane pakkumine on talle tehtud.

Res Publica anonüümseks jääv allikas tõdes, et läbirääkimised Kassiga käivad ja lõplikku vastust veel pole, kuid pigem on Kass ikkagi valmis kandideerima. Ta möönis, et Kassi ja Reinsalu ilmumist presidendi vastuvõtule koos võib valimiste avakäiguna käsitleda.

Reformierakondlane Rein Lang märkis, et kui see nii on, siis muutuvad need valimised täielikuks farsiks. ?Äkki peaks Lennox Lewisega rääkima,? märkis ta ironiseerides. ?Aga eks see on avatud nimekirjade pooldajate jaoks asjade loomulik käik. Ei noh ? väga vahva.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing