EPL: Radiolinja tutvustab Vodafone?i andmesidekaarti

16. märts 2004, 07:43

Radiolinja toob kolmanda ühisteenusena koostöös mobiiloperaatoriga Vodafone turule sülearvutites kasutamiseks andmesidekaardi Vodafone Connect Card.

Teenuslahendus, mis võitis GSMi Assotsiatsiooni 2004. aasta kongressil tänu kasutamise lihtsusele parima mobiilrakenduse preemia, võimaldab ühe unikaalse liidese akna kaudu saada ligipääsu e-postile, internetile ja oma kontori sisevõrgule ning saata SMS-sõnumeid, kirjutab Eesti Päevaleht.

Mobiilse interneti (GPRS) vahendusel teenuste kasutamise kiirus on võrreldav dial-up ühendusega ning võimaldab lihtsalt ja kiirelt saada sülearvutiga internetiühenduse kogu Radiolinja levialas ning roaming-partnerite võrkudes.

Andmesidekaardi installeerimiseks vajalik CD on kaardikomplektiga kaasas ning arvuti seadistamiseks kulub vaid mõni minut. Klient saab kasutamiseks valida lihtsama internetiversiooni või interneti ja firma sisevõrgu versiooni.

Connect Card?i hind on 3590 krooni ning kliendil on võimalik kasutada vastavalt oma soovile mahu- või kuutasupõhist m-interneti paketti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing