Tele2 avas mobiiltelefonis portaali

Indrek Kald 01. aprill 2004, 00:00

Go Live koosneb tavalisest veebiküljest ja mobiiltelefoni kuvatavast WAP-lehest. Mobiilis avaneval Go Live?i WAP-lehel on olulisemateks võimalusteks e-posti lugemine ja saatmine, internetipangas tehingute sooritamine, uudiste lugemine ja mobiilne meelelahutus ehk helinate, mängude, taustapiltide jms oma mobiili laadimine. Need võimalused on jagatud telefoni ekraanil erinevate sümbolite alla (nt uudised, mängud, ilm). Interneti kodulehel asuvad mobiilse interneti tutvustused, sealt saab abi mobiiltelefoni ühenduste seadistamisel, võib aktiveerida mobiiliga lugemiseks oma e-posti ning salvestada sagedamini kasutatavaid WAP-lehti, mida hiljem mobiiliga sirvides leiab ?Minu viidete? alt.

Tele2 internetikeskkond Go Live pakub uudiseid nii Eestist kui ka mujalt, sh on esindatud majandus- ja päevauudised, meelelahutus, sport ja muud teemad. E-posti lugemiseks ja saatmiseks tuleb telefon eelnevalt seadistada. Seejärel saab e-kirju lugeda, edastada, kirjutada või kustutada ainult mobiili vahendusel. Selleks saate määrata, kas soovite lugeda oma mail.ee, hot.ee või mõne muu teenusepakkuja e-posti. Samuti saab lugeda kirju mitmelt aadressilt korraga.

Mobiili seadistamine on tasuta. Ka mitmed teenused ? e-posti lugemine, uudised, horoskoop, ilmateade ? on tasuta ning maksma peab telefoniga alla laetava andmemahu eest. Teised teenused nagu helinate ja taustapiltide telefoni tõmbamine on tasulised. Hinnad on teenuse juures märgitud.

Go Live?i poolt pakutavaid võimalusi saavad kasutada kõik Tele2 lepingulised mobiilsidekliendid, kelle telefon toetab WAP-teenust. Ühtlasi pakub Tele2 oma esindustes Go Live?i kasutamiseks eelseadistatud telefone, millega saab ühe nupuvajutusega surfama hakata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:19

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing