Domina Ilmarise hotelli täituvus kasvas 15%

04. mai 2004, 15:09

Domina Ilmarise hotelli täituvus oli aprillis 41 protsenti, mis on 15 protsenti suurem kuu aega varasema perioodiga võrreldes, teatas ettevõte.

Eelmise aasta aprilliga võrreldes kasvas Domina hotelliketti kuuluva Domina Ilmarise hotelli täituvus nelja protsendi võrra.

Samasse hotelliketti kuuluva ning Tallinna vanalinnas asuva Domina City hotelli täituvus oli aprillis 59 protsenti. Eelmise aasta sama ajaga võrreldes kasvas City hotelli täituvus nelja ja märtsikuuga võrreldes viie protsendi võrra.

Domina Hotels amp; Resorts hotelliketi Balti riikide müügi- ja turundusdirektori Kairi Stokgolmi sõnul mõjutas aprilli täituvust ennekõike kuu keskel valminud Ilmarise hotelli juurdeehitus, mis läks maksma 70 miljonit krooni.

Stokgolmi sõnul on Domina Ilmarise hotelli juurdeehitus valmis ja see peegeldub aprilli tulemustes. ?Külastajate teenindamine sujub ning juba aprillis õnnestus suurendada täituvust,? lisas ta.

Stokgolm sõnul tõotab ka mai korralikku täituvust. Stokgolm prognoosib Domina Ilmarise hotellile 60 ja Domina City hotellile 75 protsendilist täituvust.

Domina City hotelli külastajatest 31 protsenti olid aprillis pärit Soomest, 11 protsenti Venemaalt ja üheksa protsenti Hollandist. Järgnesid Saksamaa kaheksa, Rootsi ja Suurbritannia seitsme protsendiga.

Domina Ilmarise hotelli külastajatest 25 protsenti olid Soomest, 13 protsenti Suurbritanniast ja üheksa protsenti Venemaalt. Järgnesid Norra kaheksa ning USA ja Rootsi kuue protsendiga.

Domina City hotelli täituvus oli eelmisel aastal 64 ja Domina Ilmarise hotelli täituvus 45 protsenti. Tänavu prognoosib Domina City vähemalt 65- ja Domina Ilmarine 52-protsendilist täituvust.

Domina Hotels amp; Resorts hotelliketti kuulub 68 hotelli, neist kaks ? Domina City ja Domina Ilmarine ? asuvad Tallinnas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing