Ühispanga Elukindlustus kogus aprillis 22,9 miljonit krooni kindlustuspreemiaid

11. mai 2004, 10:32

Ühispanga Elukindlustus kogus käesoleva aasta aprillis 22,9 miljonit krooni kindlustuspreemiaid.

See on üle 2,6 korra enam kui eelmise aasta samal perioodil, teatas ettevõte. Kogutud kindlustuspreemiatest moodustasid 55% traditsioonilised kogumiskindlustused ja 45% kasvuportfell ehk investeeringuriskiga elukindlustustooted.

Hüvitisi väljastas Ühispanga Elukindlustus aprillis 1,3 miljonit krooni, kokku on hüvitisi väljastatud käesoleval aastal 10,2 miljonit krooni.

Käesoleva aasta esimeses kvartalis sõlmiti Eestis kokku 2712 tulumaksusoodustusega pensionikindlustuse lepingut ehk III samba lepingut. Ühispanga Elukindlustuse uued lepingud moodustasid sellest 32%.

?Pensionikindlustuse uue müügi turuosa oluline kasv eelmise aasta sama perioodi 25%-lt tuli positiivse üllatusena, meie müük kasvas 12%, samal ajal kui pensionikindlustuste sõlmimine turul võrreldes eelmise aasta sama perioodiga langes,? ütles Ühispanga Elukindlustuse juhatuse liige Aira Tammemäe.

Pensionikindlustused moodustavad 43% aasta 2004 I kvartalil sõlmitud uutest lepingutest.

AS Ühispanga Elukindlustus on SEB Gruppi kuuluva Eesti Ühispanga tütarettevõte. SEB on Põhjamaade suurimaid ja vanimaid finantsgruppe, mis tegutseb 20 riigis üle maailma.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing