Pindi Kinnisvara uus juht vaatab esmalt üle kulud

Anne Oja 14. juuni 2004, 00:00

Mida tähendab sulle Pindi Kinnisvara juhiks saamine?
See on suur edasiminek, kuid kõige olulisem ei ole karjäär, vaid usk sellesse, mida teed. Tunnen end uuel kohal hästi, sest Pindi Kinnisvara meeskond on tubli ja kõigi nende inimestega on hea koos töötada.

Millised ülesanded seadis sulle ettevõtte omanik Kalev Roosiväli?
Üheks eesmärgiks on organisatsiooni hoida ja tugevdada ning teiseks ülesandeks on, et ettevõte ka kasumit teeniks. Tööd saab teha veelgi efektiivsemalt. See tähendab mõttetute kulude kaotamist ja tulude võitmist.

Kas see tähendab saneerimist?
Absoluutselt mitte! Kui rääkisin mõttetute kulude kaotamisest, siis selle aasta alguses hakkasime näiteks hankeid üle vaatama. Kolm aastat tagasi oli turusituatsioon teine ja vaatasime paljud kokkulepped üle. Võitsime sellest juba sadu ja sadu tuhandeid kroone, sest miks peaksime kaks korda suurema tellimismahu juures maksma samasugust hinda kui varem?

Kuidas kavatsed eesmärgid ellu viia?
Pindi Kinnisvara on tohutult väljapoole arenenud, kasvanud on töötajate arv ja teenused. Seetõttu on nüüd käes aeg, mil tuleb tegelda ettevõtte sisemise arenguga, leida sünergiaid erinevate teenuste ja üksuste vahel. Kõik teenused moodustavad kokku ühe Pindi Kinnisvara ja leian, et sünergia võiks olla senisest tugevam. Tahame pakkuda teenindust tavamaaklerlusest täistasemel investeeringujuhtimiseni välja.

Mis ajaks plaanid soovitud kasvunumbriteni jõuda?
Konkreetsed eesmärgid pole veel paberil. Jaanipäevaks koostan nõukogule juhtimisplaani ja sealt hakkame samm sammu järel edasi minema.

Ei saa olla, et 1. juunil antakse sihiks, et nüüd suurendame kliendibaasi 50%, kasumit 100% ja käivet 40%. Nii oleks natuke läbimõtlematu ja õnneks seda minult nii rabedas vormis ka ei nõuta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing