Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. juuni 2004, 09:01

Eesti Päevaleht:

Eile avalikustatud riigikontrolli auditist tee-ehituse asjus selgub, et viimasel aastatel valminud teed ei pruugi kaua vastu pidada, sest maanteeamet ning majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ei suuda tagada teetööde kvaliteeti.

Riigikogu suurimaks pangavõlglaseks on keskerakondlane Jüri ?ehovtsov, kel on eluasemelaenu võlga 6,5 miljoni jagu, selgus äsja avalikustatud majanduslike huvide deklaratsioonidest. Keskerakonna ja Res Publica vahel ilmnes laenuvõtmises huvitav rebimine. 5 miljoni, 4,5 miljoni ja miljonikroonine hüpoteek. Kõik Ühispanga kasuks.

Reedel ilmunud Kuldses Börsis olid peaaegu kõik 21 414 kuulutus ilma hindadeta. Need, kes edastasid kuulutused tasulisel telefonil, ei saanud loodetud teenust. Toimetuse sõnul juhtus selline asi lehe ajaloos esmakordselt, süüdi oli viga arvutiprogrammis.

Kaupluseketid pööravad üha enam tähelepanu loodussõbralikele ning korduvkasutatavatele pakenditele, samas pidurdab uute pakendite kõrgem hind nende laialdasemat kasutuselevõttu.

Postimees:

Autojuhte raputavate ja masinaid lõhkuvate viletsate maanteede pärast tuleb süüdistada halba ehituskvaliteeti ning raha tuuldeloopimist, leidis riigikontrolör Mihkel Oviir.

Sotsiaalliberaalid tahavad sundida uue seadusemuudatusega noori põhikooli lõpetama, sest pooleli jääv haridustee võib võtta neilt tulevikus lootuse autojuhiluba saada.

Keskpank ja valitsus loodavad kiire üleminekuga eurole suurendada Eesti majanduse stabiilsust ja konkurentsivõimet, vähendada rahavahetuskulusid ja meelitada siia rohkem välisinvesteeringuid.

EMT pakub uuenduslikku EDGE-andmesidet, mille kiirus ületab praegu kasutatavat GPRS-sidet rohkem kui kolm korda. Uut standardit toetavad telefonid on juba müügil, samuti töötavad esimesed tugijaamad.

Sakala:

Viljandi ärimees Ilmar Puu viis jaanipäeva eel kliendid esimest korda Võrtsjärvele paadiga, mis võib korraga kanda tervet seltskonda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing