Tallinna Kaubamaja avas eile uuendatud B-maja

16. juuli 2004, 00:00

Tegu on ulatusliku laienemis- ja uuendusprojekti viimase etapiga. B-maja valmimisega lõpeb Kaubamaja seni suurim arendusprojekt, mille käigus investeeriti 95 miljonit krooni ja suurendati kaubanduspinda poolteist korda. Uuenenud Tallinna Kaubamajas on nüüd kokku 14 500 ruutmeetrit kaubanduspinda, sellest B-majas on kaubandus- ja teeninduspinda 5500 ruutmeetrit. Suure osa B-majast võtab enda alla täielikult uuendatud ja Eestis ainulaadse kontseptsiooni järgi loodud Kodumaailm, teatas ettevõte. Lisaks on hoones raamatupood ja Leiupood, mis avatakse 16. augustil. B-maja 2500 ruutmeetrit üüripinda on kõik praeguseks hõivatud kodukaupu ja -teenuseid pakkuvate firmade poolt.

Tallinna Kaubamaja juhatuse esimehe Raul Puusepa sõnul oli 37 miljoni kroonisest koguinvesteeringust 27 miljonit Tallinna Kaubamaja Kinnisvara ASi kinnisvarainvesteering ja 10 miljonit Tallinna Kaubamaja ASi kaubanduslik investeering.

Kaubamaja järgmine suur arendusprojekt on uus Tartu Kaubamaja. 2005. aasta sügisel avatavasse uude Tartu Kaubamajja investeerib Tallinna Kaubamaja kokku 350 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing