BIG avab esinduse Narvas

Liis Kängsepp 16. juuli 2004, 09:17

Täna avab Balti Investeeringute Grupp oma esinduse Narvas, prognoosides, et lähiaastail hakkab Ida-Virumaa andma kogukäibest kuni kümnendiku.

Kontori avamine Narva Centrumis on sel aastal Balti Investeeringute Grupile juba kolmas suurem laienemissamm Ülemiste Keskuse ning Lasnamäe Centrumi kõrval.

BIG juhatuse esimehe Targo Rausi hinnangul on Ida-Virumaal suur turupotentsiaal just väikelaenude segmendis. ?Narvas on palju potentsiaalseid kliente, kes vajavad väikelaenu näiteks tarbimiskulutuste finantseerimiseks, puhkusereisi eest tasumiseks või remondiks. BIGi laienemisega Narva täidame turuni?i, mis on universaalpankade poolt katmata.?

Kõige suuremat edu prognoosib BIG Ida-Virumaal käenduslaenudele. Rausi sõnul mõjutab ettevõtte tegevust positiivses suunas ka Ida-Virumaa kinnisvaraturu elavnemine, muutes laenude tagamise lihtsamaks.

AS Balti Investeeringute Grupp on pankade ja liisingfirmade järel Baltimaade suurim laenuandja eraisikutele. Ettevõtte kasvu ja edukuse on taganud paindlikud laenutooted ja -tingimused nii era- kui ka äriklientidele.

Balti Investeeringute Grupp teenis käesoleva aasta esimeses kvartalis 5,7 miljonit krooni puhaskasumit. Kasumi tagas kliendibaasi kasv ning väikelaenude kasvav populaarsus elanikkonna seas. Ettevõttel on täna ca 4000 klienti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing