Peeter Raidla • 11. august 2004 kell 6:22

Deli24 kauplused lõpetavad oma tegevuse

Viimane Tallinnas avatud Deli24 Pärnu mnt 139 sulgeb kahjumi tõttu peagi uksed, kirjutas Eesti Päevaleht.

2002. aasta aprillis avatud Eesti kapitalil põhinev Deli24 kauplus ja buffet tootis juhataja Kristel Niidi sõnul pikemat aega kahjumit ning see otsustati likvideerida.

?Kindlasti mõjutas seda ka öine alkoholimüügi keeld, nagu kõiki öösel kauplevaid ette-võtteid,? tõdes Niit.Ettevõte Kaubandusarenduse OÜ-le kuuluva Deli24 kaubamärgi all tegutses Tallinnas kaks kauplust, millest üks on juba suletud.

Üks Deli24 pood asus Estonia puiesteel Meloni kaubamaja esimesel korrusel, kuid kolis sealt varsti Pärnu maantee 20, kuid äri ei saadud kuidagi käima. Kahest poest läks see esimesena kinni.

Kristel Niidi sõnul polnud lähikonnas ka ühtki sobilikku ettevõtet või ketti, millega Deli24 oleks võinud liituda.

Pärnu maantee 139 aadressil tegutsev Deli24 ei ole veel kinni ning sulgemise kuupäev on lahtine, kuid selle riiulid on juba pooltühjad.

Deli24 oli kiirtoidurestoran ja kauplus, mis pakkus nii kuumi toite kui ka võileibu ja salateid. Valida oli kuni 50 toidu vahel, mida oli võimalik kaasa osta või kohapeal süüa.Lisaks sai Deli24-st osta tavapäraseid toidu- ja esmatarbekaupu, samuti jooke, sealhulgas alkoholi. Tegutses ka kohaletoimetamise teenus.Öise alkoholimüügi keeld jõustus Tallinnas selle aasta 7. juulil.

Hetkel kuum