Ülevaade tänastest ajalehtedest

17. september 2004, 08:16

Eesti Päevaleht:

Uue majandusministri sõnul ei ole saarte liinide liiniveolepingu pikendamine, Tallinna Sadama ja Saaremaa Laevakompanii (SLK) ühisfirma loomine ja riigi dotatsiooniga 10-aastane leping saarte liinidel omavahel seotud, kuigi SLK on neid varem koos käsitlenud.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis on väljatöötamisel maaomanikele tehnorajatiste hüvitise maksmise kord.

Raadiointernetti pakkuvate firmade TRL Grupp ja Estonian Wireless Networki ühinemine juunikuus on pannud liituda soovivate klientide kannatuse proovile, sest lubatud interneti püsiühenduse asemel palutakse nädalate kaupa oodata.

Kalev Real Estate Company on sõlminud esimesed eellepingud klientidega, kes soovivad soetada endale krundi Keila-Joa suvilakompleksis. Varem oli nimetatud puhkeala riigi tipp-poliitikute kasutada.

Postimees:

Tallinna Sadama juhatuse esimehe Mart Toominga äripartner Kalle Kiigske on Saaremaa Laevakompaniiga lähedalt seotud IMG Konsultandi nõukogu liige, mis võis mõjutada sadamajuhtide otsuseid.

Tallinn on peatanud mitme pilvelõhkuja kavandamise südalinna, sest soovib kõigepealt otsustada, kas kõrgmajad peaksid koonduma kindlatesse piirkondadesse ja kas neile tuleks seada kõrgusepiirang.

Valitsuse kokkuhoiukava, mis lubas riigiasutused dieedile panna, on seni tipnenud vaid püksirihma kohendamisega, sest 77,4 miljoni krooni säästmise plaanist võib aasta lõpuks teostuda vähem kui pool.

Ringkonnakohtus turbamaardla rajamise vastu olevaid kohalikke elanikke võitnud Tartu Jõujaama juhatuse esimees Margo Külaots kinnitas, et juba tuleval talvel tuleb kolmandik Tartu küttest Möllatsi maardlast.

Virumaa Teataja:

Vaatamata vihmasele suvele jäid Lääne-Virumaa hotelliomanikud lõppeva suvehooajaga rahule, sest kohad olid üldjuhul turiste täis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing