20. oktoober 2004 kell 22:00

Vaikne printer trükib kahepoolselt

Printeri tagumisel küljel ei ole midagi ootamatut ? sealt leiab nii USB 2.0 kui ka LPT-pistiku printeri arvutiga ühendamiseks, pistiku vooluvõrku ühendamiseks ning ON/OFF lüliti.

Printeriga on kaasas väga informatiivne, koomiksi stiilis õpetus, kuidas seade töökorda saada, milliseid samme astuda. Igal pildil on näha üks konkreetne liigutus ? tee luuk lahti, võta kassett välja, loksuta, pane sisse tagasi, ühenda kaablid, installi tarkvara. Kui kasutaja järgib juhendit, on printer kiiresti töökorras ja eksimuse võimalus nullilähedane.

USB-porti ühendatud printeri installeerimisel tundis arvuti seadme ära ja palus sisestada kaasas olnud CD-plaadi. Kogu protsess võttis aega vähem kui viis minutit. Ainus asi, mis üllatas draiverite installimisel, oli see, et installi järel palus arvuti restarti teha. Üldjuhul pole printeridraiverite installimisel vaja arvutit taaskäivitada, ning tegelikult printis minu arvuti lehti välja ka restarti tegemata.

HP LaserJet 1320 on vaikne printer, mis sarnaselt 16. septembri Äripäevas tutvustatud Kyocera FS-1020DN printeriga suudab printida lehe mõlemale küljele.

Saadaval on ka selle printeri võrgutoega sõsarversioon 1320N, mis on võrguühenduseta mudelist tunduvalt kallim.

Autor: Alar Pardla

Hetkel kuum