EPL: Tules kannatada saanud Viimsi lihapood taas valla

20. detsember 2004, 07:40

Viimsi Lihatööstuse juhatuse liige Olev Teede leidis kaks ja pool nädalat pärast põlengut tootmiseks sobivad ruumid Tamsalu lähedal Vajangu lihatööstuses.

'Kõige rohkem sundis kiirustama see, et tahtsime teha kingituse iseendale ja töötajatele - jätkata tööd,' ütles Teede Eesti Päevalehele.

Nädalapäevad on jälle avatud Viimsis Rohuneeme teel asuv lihapood, kus tulekahjus said kannatada elektrisüsteem ja katus. Poe taastamine läks maksma 70 000 krooni. 'Meil on Baltikumi kaunim pood. Tänan kõiki, kes on seda taastada aidanud,' sõnas Teede.

Eile lõunal oli ahervaremete kõrval asuva kaupluse esine autosid täis, poodi sisenejat võttis vastu suitsuliha lõhn. 'Inimesed tõid kompvekke ja kohvi. Praegugi võtab silma veele,' meenutas lihapoe müüja Liidi naabrite hoolitsust. 'Meil on nagu külapood.'

Müüja sõnul sai tules kannatada peamiselt kauplusehoone kontoripool, mille tahmast puhastamisel olid ametis kõik töötajad mõnikord öötundideni välja. 'Pärast õnnetust sai palju ninapidi koos oldud ja see muutis meid lähedasemaks. Olime nõus kas või rahata töötama,' ütles Liidi.

Viimsi lihatööstuse hoone süttis 24. novembril öösel kell 4.34 seni teadmata põhjustel, pooleli on ka kindlustusest kahju väljanõudmise protseduur.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing