Andris Feldmanis • 7. juuni 2005 kell 9:34

SLK tihendab jaanipäeva eel parvlaevade sõidugraafikuid

Saaremaa Laevakompanii teatel tihendatakse jaanipäeva eel nii Kuivastu-Virtsu kui ka Rohuküla-Heltermaa parvlaevade sõiduplaane.

Vajadusel tehakse veel täiendavaid lisareise või sõidetakse vaba graafiku alusel.

Saaremaa Laevakompanii infojuhi Anne Saare sõnul püüab ettevõte pühadeks võimalikult hästi valmistuda. ?Kindlasti kergendab olukorda pühadega kaasnev pikk nädalavahetus, mis tähendab, et inimesed reisivad nelja päeva jooksul. Seega pole karta, et nõudlus koonduks vaid kahele õhtule. Loomulikult pole aga täiesti välistatud kohatiste järjekordade teke, mistõttu palume sihtkohta jõudmiseks varuda siiski piisavalt aega?, rääkis Saar.

Kuivastu-Virtsu liinil teenindavad reisijaid pühade eel, ajal ja järel korraga kolm parvlaeva ? Regula, Viire ja Koguva. Vajadusel sõidetakse ka vaba graafiku alusel.

Rohuküla-Heltermaa liinil teevad reise parvlaevad Ofelia ja St. Ola. Planeeritud lisareisid väljuvad 22. ja 23. juunil Rohukülast kell 12.30 ja 21.00 ning Heltermaalt kell 10.30 ja 23.00. 23.ja 24. juunil jäävad Rohuküla-Heltermaa liinil reisijateveo kasuks ära ohtlike veoste reisid, mis asendatakse tavareisidega. 24. juunil ei toimu Rohukülast ega Heltermaalt varahommikust kella 6.00 reisi nõudluse puudumisel.

Saar kinnitas, et reise tehakse nii kaua, kui nõudlust on.

Möödunud aastal teenindas laevakompanii pühadeaegsel perioodil 22.-27. juunini Kuivastu-Virtsu ja Rohuküla-Heltermaa parvlaevaliinidel kokku 57.676 reisijat ja 17.958 sõidukit.

Hetkel kuum