Ragn-Sells sai Haapsalu prügiveolepingu

30. jaanuar 2006, 15:13

Haapsalu linna korraldatud olmejäätmete veo konkursi võitis Ragn-Sells AS, kes saab kolmeks aastaks linnas jäätmeveo ainuõiguse.

Haapsalu Linnavalitsusele laekus kolm pakkumist.

Ragn-Sellsi pakkumine osutus linnavalitsuse väitel parimaks, kuna pakutud teenustasude ühikuhinnad olid madalaimad. Ragn-Sells osutas olmejäätmete äraveoteenust Haapsalus juba ka viiel varasemal aastal.

Ragn-Sells AS ärijuht Agu Remmelg ütles, et põhiline muudatus hõlmab neid kinnistuomanikke, kes ei ole siiani olmejäätmete veo lepingut sõlminud.

„Tulenevalt kaks aastat tagasi vastu võetud jäätmeseadusest loetakse peale lepingu sõlmimist kõik Haapsalu kinnistuomanikud korraldatud jäätmeveoga liitunuks. Konkursipõhised hinnad hakkavad Haapsalus kehtima alates 1. märtsist 2006,” sõnas ta.

Haapsalu Linnavalitsus kuulutas korraldatud jäätmeveo ainuõiguse andmiseks avatud pakkumise välja 22. septembril 2005. Konkursi korraldamise nõue tuleneb jäätmeseadusest, mis kohustab omavalitsusi, kus on rohkem kui 1500 elanikku, jäätmevedu korraldama. Haapsalu on Lääne-Eestis esimene omavalitsus, kes on tänaseks jõudnud korraldatud jäätmeveo rakendamiseni.

Jäätmekäitlusfirma Ragn-Sells AS on Rootsi perefirma Ragn-Sells AB tütarettevõte Eestis. Ettevõttes on üle 200 töötaja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing