Ärilause: ise ma turiste taga ajamas ei käi

16. jaanuar 2008, 12:24

Tabavamaid ütlemisi tänasest, 16. jaanuari
meediast

"Kui keegi info teabenõude korras välja nõuab, siis saab selle ikka kätte. Aga mulle tundub, et ju on ametiühingutel midagi varjata oma liikmeskonna eest,"
justiitsminister Rein Lang ametiühingute keskliidu soovist varjata oma majandusaruandeid, Äripäev.

"Minu ettevõtmine sõltub sellest, kui palju välisturiste Eestisse tuleb. Ise ma neid taga ajamas ei käi," Romuralli kaubamärgi omanik Arvo Vardja, Äripäev.

"Maksundus on võrratult igavam kui poeesia. Maks ja kultuur on peaaegu et vastandid nagu paha ja hea, kuid mõlemad on elu osad," riigikogu liige Jürgen Ligi, Postimees.

"Tööandja põhiprobleem on see, kuidas üldse lahti saada töötajast, kes ei tule tööga toime. Enne hakkavad õunapuud talvel õitsema, kui õnnestub töötaja õige põhjusega minema saata," Mart Kadastik, Postimees.

"Ma saan iga nädal kaks pakkumist: tule tee siia restoran. Aastas ehk siis umbes sada pakkumist," Eesti suurima restoranifirma Bellavista Grupp juhataja ning suuromanik Peeter Tava, Eesti Päevaleht.

"Hinnanguliselt põhjustavad Tallinna välisõhus olevad peenosakesed aastas 296 varase surma ning 275 haiglaravi juhtu, seejuures on enim ohustatud kesklinna piirkonnas elavad inimesed," Tallinna välisõhu uuringu vastutav täitja Hans Orru Tartu ülikooli tervishoiu instituudist, Eesti Päevaleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. January 2008, 12:19
Otsi:

Ava täpsem otsing