Ärilause: kuldseid käsi polegi vaja, sobivad ka pronksist

Aili Sandre 29. veebruar 2008, 11:00

Ütlemisi tänastest, 29. veebruari
ajalehtedest.

"Kuldsete kätega töömeest polegi vaja, sobiks ka pronksist käed," Tapa Depoode juht Veiko Peetsalu, Äripäev.

"Kui Leedu projekt viibib ning soomlased ütlevad, et meil pole teie jaoks ruumi, siis meil pole muud võimalust, kui ehitada oma jaam," Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive, Äripäev.

"Kui euroga liitumise kuupäev kindlalt paika saab, siis usun, et krooni- ja eurohoiuste erisus hakkab kokku minema," Sampo Panga finantsdirektor Ivar Pae, Äripäev.

"Olen rabanud nagu galeeriori," Venemaa president Vladimir Putin, Äripäev.

"Majandus kasvab, inimesed on optimistlikud, probleeme lahendatakse," riskikapitalist Allan Martinson, kelle sõnul on Venemaa näol olnud "üllatavalt stabiilse ärikeskkonnaga", Äripäev.

"Terve Venemaa peale on 25 000 suurt veokit (Eestis 8000). See on naljanumber!" Eesti Rahvusvaheliste autovedajate Assotsiatsiooni tegevjuht Toivo Kuldkepp, Äripäev.

"Ta oskab kivist vee välja pressida, kui seda vaja peaks olema," riiklik lepitaja Henn Pärn endisest kolleegist Eesti Kütusest Olle Hormist, kes Rakvere lihakombinaadist nüüd hoopis ehitusfirmasse Skanska EMVsse tööle läheb, Äripäev.

"Hirm on loomulikult sees. Ma hüppan ikka täiega jälle tundmatusse vette," Olle Horm ise oma ametivahetusest, Äripäev.

"Meil Eestis ei tehta vastavate näitajate õunatükke, sellepärast peame neid sisse ostma," Kalevi juht Kati Kusmin, Äripäev.

"Kunagi, kui ühte eurot sai osta 0,85 dollari eest, oldi meedias valdavalt veendunud, et Euroopa ühisraha on täiesti lootusetu nurisünnitis, mis saab oma väärtust teiste valuutade suhtes ainult kaotada," Kawe Kapitali portfellihaldur Kristjan Hänni, meenutades "vanu" aegu, nüüd on sarnases heidiku seisus USA dollar, Äripäev.

"Tõmban suitsu nagu korsten edasi. Ja mida rohkem kuulen antisuitsetajate möla, seda kangekaelsemalt tõmban," Tallinna volikogu liige Jüri Pino, Äripäev.

"Tööd motiveerib tegema lootus, et ma pole oma parimat pilti veel teinud," Eesti Päevalehe fotograaf Marko Mumm, Äripäev.

"Pääle Putini Venemaa ja Kasparovi Venemaa on mitmeid teisi Venemaid ja nende hulgas on selliseid, kellega meil on mõndagi ühist ja kellega tasub pidada sidet, vahetada ideid, kaupu ja inimesi," kirjanik Jaan Kaplinski, Äripäev.

"Vajutage pidurit riigikogu ebaõiglasele palgatõusule!" Postimehe esikaas, ajaleht ühines eilse Eesti Ekspressis avaldatud üleskutsega.

"Riigikogu liikme intelligentsus on tavavalija intelligentsus korrutada kahega, jagada kolmega," endine riigikogu liige Peeter Olesk, Postimees.

"Kindel on see, et meie riigi algusaastail ja võib-olla ka praegu tuleb maksta riigikogulastele nii palju palka, et nad saaksid rahulikult ära elada ega kibeleks kirjatükkide kribamise või öise taksojuhtimisega lisapenne juurde teenima," endine riigikogu liige Liina Tõnisson, Postimees.

"Inflatsiooni perutamine on ajutine nähtus, mida jätkub üksnes lähikuudeks," Eesti Panga ökonomist Martin Lindpere, Äripäev.

"Rist vabadussamba tipus mõjub pigem vabadusiha kammitseva hauatähisena," kunstiakadeemia skulptuuriosakonna dotsent Elo Liiv, Eesti Päevaleht.

"Kui presidendi abikaasal on nimi, siis miks ei võiks olla nimed saatjailgi?" TÜ professor, eetikakeskuse juhataja Margit Sutrop, kelle meelest presidendi vastuvõtu etiketti tuleb muuta - Eesti rahva vanasõna ütleb, et nimi ei riku meest, ent nime puudumine rikub küll... Eesti Päevaleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. February 2008, 11:00
Otsi:

Ava täpsem otsing