Ernst Young valis aasta ettevõtjaks Jaan Puusaagi

06. november 2008, 13:27

Ernst Youngi korraldatud konkursi
Entrepreneur of the Year (EOY) 2008 tiitli pälvis Krimelte juht Jaan
Puusaag.

„Nii tugevate finalistide seast väljavalituks saada on suur au ning tunnustus aastatepikkuse tehtud töö eest,“ lausus Krimelte OÜ juhatuse esimees Jaan Puusaag. „Krimelte sai alguse väiksest vahendusfirmast, millest on praeguseks välja kasvanud 13 ettevõttest koosnev ettevõtete grupp, kus töötab ligi 300 inimest. Krimeltel on tootmisettevõtted lisaks Eestile ka Taanis, Leedus ja Venemaal ning müügiettevõtted erinevates riikides. See on olnud aastatepikkuse töö vili, mille oleme saavutanud eelkõige tänu väga heale meeskonnale,“ lisas ettevõtja.

Võitjale andis tiitli üle majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

Ernst Young Baltic ASi vastutava partneri Hanno Lindpere sõnul võib Eestis esmakordselt toimunud EOY konkurssi pidada õnnestunuks. „Huvi konkursi vastu oli suur ning võistlus kujunes väga tasavägiseks. Intervjuude põhjal finaali pääsenud viis finalisti olid kõik oma valdkonna tipud ning omamoodi isiksused, mistõttu oli žüriil väga raske otsust langetada. Konkurss annab panuse Eesti ettevõtluse ning ekspordi arengusse ning seeläbi toetab Eesti majanduse kasvu,“ märkis Lindpere.

Eesti konkursi võitja pääseb koos kaaslasega reisile Monte Carlosse, kus toimub rahvusvaheline World Entrepreneur of the Year lõppvoor. Ühtlasi saab võitja World Entrepreneur of the Year Academy eluaegse liikmelisuse, mis annab võimaluse luua suhteid maailma parimate ettevõtjatega.

Teised finalistid olid: Valeri Iltšenko (Envirolyte Industries International OÜ), Jelena Masli (RGR Airon OÜ) , Andrus Loog (Taastava Kirurgia Kliinik AS)
ja Taavi Kotka (Webmedia AS).

Entrepreneur of the Year on 1986. aastal USAst alguse saanud pikaajaliste traditsioonidega rahvusvaheline konkurss ettevõtjatele, mida viiakse läbi juba 23. korda. Konkurssi on korraldatud enam kui 50 riigis ja 135 linnas, Eestis toimub konkurss esmakordselt. EOY 2008 tiitlile kandideerisid Valeri Iltšenko (Envirolyte Industries International OÜ), Jaan Puusaag (Krimelte OÜ), Jelena Masli (RGR Airon OÜ), Andrus Loog (Taastava Kirurgia Kliinik AS) ja Taavi Kotka (Webmedia AS).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. November 2008, 18:21
Otsi:

Ava täpsem otsing