Puusaag: võimalik nimekiri koondamiseks on olemas

06. november 2008, 18:21

Konkursi „Entrepeneur of the year 2008“
võitja ja ettevõtte OÜ Krimelte juht Jaan Puusaagi sõnul valmistub ka Krimelte
raskemateks aegadeks, ka koondamisnimekirjad on olemas.

Puusaagi sõnul tõi ettevõttele võidutiitli suurus ja haare, tegevusraadius ja eksporditegevust paljudes riikides. "Kõik konkurendid olid väga tugevad ettevõtted. Kahjuks ei olnud enne osadest midagi kuulnud, kuid nii mõnigi avaldas muljet ja tekkis isegi mõtteid, et võiks mõnega tulevikus ühendust võtta ning rääkida mõnel teemal. Ei hakka praegu neid teemasid avaldama,“ kommenteeris Ernst Youngi korraldatud konkursi Entrepreneur of the Year (EOY) 2008 võitja Krimelte juht Jaan Puusaag.

Krimeltel on olemas ka võimalikud nimekirjad koondamiseks, kuid vajadus selleks sõltub sellest, kas on vaja käivitada kokkuhoiurežiim. „Noh, nimekirjad on olemas, et kõik sõltub sellest, kas on vaja käivitada mingeid kokkuhoiurežiime. Selles mõttes on rumal väita, et meid see ei huvita ning see, mis maailmas toimub meile korda ei lähe ega selleks ei valmistuks," kommenteeris Puusaag.

Puusaagi sõnul ootab ettevõte huviga, mida toob endaga kaasa uus aasta. „Selles mõttes ei saa kurta, see aasta on meil olnud 15% võrreldes eelmise aasta 10 kuuga. Selles suhtes kurta nagu kindlasti ei tohi ja hetkel on põnevad ajad, mis kindlasti pakuvad palju võimalusi. Ootame huviga, mida tulevik toob. Väga kindlat tulevikuplaani ei oska öelda. Plaane ja projekte on palju ning seda nagu ühte lausesse kokku võtta ei ole hästi võimalik,“ lisas ta.

Tema sõnul polnud enne kriisi maailmas kedagi, kes oleks seda osanud ette ennustada. "Ka täna on sama tänamatu ennustada, kuhu see viib ja kuhu see kõik välja jõuab. Eks siin neid soolapuhujaid on igasuguseid. Praeguses olukorras olen pigem pessimist kui optimist ja konservatiivne selles suhtes, et toimub mingeid kiireid ja häid lahendusi," lausus Puusaag ja lisas, et kaldub arvama, et pigem läheb olukord hullemaks.

Entrepreneur of the Year on 1986. aastal USAst alguse saanud pikaajaliste traditsioonidega rahvusvaheline konkurss ettevõtjatele, mida viiakse läbi juba 23. korda. Konkurssi on korraldatud enam kui 50 riigis ja 135 linnas, Eestis toimub konkurss esmakordselt. EOY 2008 tiitlile kandideerisid Valeri Iltšenko (Envirolyte Industries International OÜ), Jaan Puusaag (Krimelte OÜ), Jelena Masli (RGR Airon OÜ), Andrus Loog (Taastava Kirurgia Kliinik AS) ja Taavi Kotka (Webmedia AS).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. November 2008, 18:21
Otsi:

Ava täpsem otsing