Evelin Ilves: viisin ellu unistuse

Annika Matson 14. november 2008, 13:00

Evelin Ilvese moelooming tuleb müügile Ivo
Nikkolo poodidesse ning presidendiproua enda sõnul on ta sellega ellu viinud oma
elu unistuse.

Moebränd Ivo Nikkolo esitles eile Tallinnas Evelin Ilvese disainitud kleiti. Eesti folkloorist inspireeritud must-valged kleidid on limiteeritud koguses kauplustes saadaval tänasest. Kleidimüügist saadav tulu annetatakse heategevuseks.

Evelin Ilves osales ka ise eilsel kleidi esitlusel. Ta märkis, et tema jaoks on kleidi müügile jõudmine suur sündmus kahel põhjusel. „Esiteks olen saanud viia ellu ühe unistuse – disainida päris oma maitsele vastava praktilise, rahvusliku ning esindusliku riietuseseme,“ rääkis Ilves. „Kuid teiseks on see projekt taaskord väike võimalus aidata lapsi ja noori nende teel sportimise juurde.”

Kokkuleppel Evelin Ilvesega annetatakse kleidi müügist saadudu tulu Merivälja kooli sportimisvõimaluste parandamiseks. Koolis õpib täna 173 õpilast, kellele on plaanis osta rull-ja iluuiske.

Ivo Nikkolo kaubamärk on suunatud stiilsele ja enesekindlale naisele, pakkudes premium-moodi, mida iseloomustab unikaalne käekiri, lihtsad siluetid ja neutraalsed värvid. Kaubamärgil on 8 poodi Eestis, Lätis ja Leedus.

"Evelin Ilvesega on meil aastate jooksul kujunenud soe suhe, sest Ivo Nikkolo loomingu austajana on ta varem korduvalt käinud oma esindusriideid valimas meie disainerite juures. Evelinil on väljapeetud ja naiselik maitse ning see kajastub ka tema riietumisstiilis,“ rääkis Ivo Nikkolo brändijuht Kaja Milder. „Soovist pakkuda eesti naistele moodi, mille on loonud lugupeetud naine nende endi keskelt, palusime Evelin Ilvesel disainida kleidi, mida ta näeks hea meelega nii enda ka paljude Eesti naiste seljas.”

Evelin Ilvese loodud kleit kuulub Ivo Nikkolo peokollektsiooni ning sobib ideaalselt talvisteks pidudeks. Musta keha järgivat kleiti kaunistavad valged tikandid. Evelin Ilves kandis oma moeloomingut esmakordselt pidulikul isadepäeva kontserdil Estonia kontserdisaalis.

Ivo Nikkolo brändijuhi Kaja Milderi sõnul on meedia huvi tema vastu toonud Ivo Nikkolo poodidesse juba mitmeid kannatamatuid kliente. „Ei tea hetkel ühtegi moemärki, kel oleks ette näidata riigi esileedi disainitud rõivaid, seetõttu usun, et kleit leiab oma kindla koha mitte ainult jõulupidudel, vaid ka moekollektsionääride kogudes,“ sõnas Milder.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. November 2008, 20:12
Otsi:

Ava täpsem otsing