Reklaamiagentuuride liidu juhiks valiti Heily Aavik

14. november 2008, 10:52

Eesti Reklaamiagentuuride Liidu (ERAL)
aastakoosolekul valiti liidu presidendiks reklaamibüroo Ecwador juht ja
pikaajaline ERALi juhatuse liige Heily Aavik.

Eesti turul tegutsevad reklaamiagentuurid on ennast kehtestanud ärisektori loova partnerina, nüüd aga seisavad nad silmitsi uute väljakutsetega, rääkis reklaamiagentuuri Division esindaja ja ERALi senine president Agne Puusaar.

"Olen veendunud, et Heily Aaviku varasem kogemus on kindlasti toeks ERAL-i juhatuse töö efektiivsel korraldamiseHeily AavikHeily Aavikl ning juhatusse on valitud tugevate agentuuride esindajad, kes viivad organisatsiooni tuntavalt edasi uute eesmärkide saavutamisel," täiendas ta.

Puusaar nentis reklaamimaastiku hetkeseisu kommenteerides, et reklaam turunduskommunikatsiooni osana on arenenud oluliseks osaks ettevõtete äritegevusest. "Aina rohkem ettevõtteid tunnistavad, et reklaam aitab kaasa nende konkurentsivõime tugevdamisele, kvaliteetse teenuse ja toote pakkumisele ning on oluliseks jõuks ärieesmärkide täitmisel," sõnas Puusaar.

Aastakoosolekul kinnitati ERALi juhatuse liikmed järgmiseks kaheaastaseks perioodiks: Rein Teimann (Vatson Vatson), Paavo Pilv (Brilliant), Jana Koppel (DDB Eesti) ja Mart Rekkaro (Korpus).

1998 asutatud reklaamiagentuuride liidu eesmärgiks on liikmete ühishuvide esindamine, rahvusliku reklaamiauhinna Kuldmuna väljaandmise korraldamine, tihe koostöö klientide ja teiste kommunikatsiooniala organisatsioonidega turunduskommunikatsiooni valdkonna parema mõistmise nimel ja turunduskommunikatsiooni alase hariduse edendamine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. November 2008, 10:52
Otsi:

Ava täpsem otsing