Randpere: Kruuda ja Rahumaa vahel peab veel mingi must kass olema

Annika Matson 26. november 2008, 16:24

Oliver Kruuda ja Indrek Rahumaa võiks mind
tülilepitajaks kutsuda, vastas arvutifirma IBM Eesti juht Valdo Randpere
aripaev.ee päevaküsimusele.

"Ma tunnen mõlemaid juba aastaid, mõlemad on sümpaatsed ja mõistlikud inimesed, ma pakun ennast nüüd vahemeheks nendevahelise sõpruse taastamisel," märkis Randpere. Ta ei soovinud täpsustada, kumb neist on rohkem džentlemen. Tänane päevaküsimus oli: "Kumb on džentelmen, kas Kruuda või Rahumaa?"

"Ma tean, mida meedia on nende kohta kirjutanud, aga sealt peab olema veel mingi muu must kass nende kahe mehe vahelt läbi jooksnud," lisas Randpere.

Kalevi suuromanik Oliver Kruuda ütles eile, et Alta Capitali omanik ja juht Indrek Rahumaa rikkus 19. novembril esitatud hagiga Kaleviga sõlmitud džentelmenlikku kokkulepet, mille kohaselt pooled ei klaari võimalikke tehingust tulenevaid erimeelsusi kohtusaalis.

Vaidlus Kalevi ning Tere müügi üle on võtnud ootamatu pöörde, sest kohus arestis Oliver Kruuda suurosalusega Kalevi magusatootmise ning Tere piimakombinaadi varad. Aresti põhjuseks oli üle aasta Kalevi ostu proovinud Indrek Rahumaa juhitava Alta Capitali tütarfirma Alta Foodsi soov saada tagasi makstud 94 miljoni kroonist ettemakset.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2008, 07:35
Otsi:

Ava täpsem otsing