CV Keskuse tegevjuht: meil on väga täpne statistika

08. oktoober 2009, 14:55

CV Keskuse tegevjuht Paavo Heil soovis
eile Äripäeva veebis ilmunud CV-Online´i esitatud faktivead parandada,
rõhutades, et tööportaal kasutab kaasaegset infosüsteemi, mis võimaldab teha
väga täpset statistikat.

Järgneb Paavo Heili saadetud e-kiri.

Eilsest aripaev.ee-st võis lugeda ühe tööportaali arvamusavaldust, kus oli viidatud ka CV Keskusele ning seatud kahtluse alla meie statistika täpsus. Samuti palus kirjutise autor vastupidiseid väiteid ja selgitavaid kommentaare.

Niisiis parandan selles arvamusavalduses meie kohta esitatud faktivead ja kommenteerin mõningaid arvamusi:

1. CV Keskus kasutab kaasaegset infosüsteemi, mis võimaldab teha väga täpset statistikat kõige kohta, mis meie portaalis toimub. Muuhulgas suudame lugeda eraldi nii töökuulutuste uuendamiste arvu kui ka uute töökuulutuste arvu. Vajadusel loeme uusi töökuulutusi valdkondade, asukoha, ametikoha, vms kaupa. Meie konkurendi kirjutisest selgub, et nendel sellised statistikavõimalused puuduvad.

2. CV Keskuse tööportaalis ei liigu töökuulutused peale uuendamist n-ö ettepoole, nagu viidatud kirjutisest võib lugeda ja seetõttu ei ole klientidel vajadust kuulutusi pidevalt uuendada.

3. Olemasolevate töökuulutuste uuendamine CV Keskuse tööportaalis ei ole kasvanud (kasv on samas proportsioonis uute töökuulutuste arvu kasvuga).

Veel mõned kommentaarid lisaks:

Me ei ole väga kuulnud oma klientidelt, et meie tööportaali kaudu oleks keeruline leida omale töötajaid. Kui selliseid juhtumeid on, siis kallid kliendid, palun andke meile teada ja aitame teil sellest probleemist lihtsalt üle saada. Tegelik olukord näib vastupidine - CV Keskuse tööportaali kaudu on võimalik leida erinevate elualade esindajaid, kaasa arvatud tippspetsialistid, juhid, müüjad, lihttöölised ja teiste ametialade esindajad.

Tööturul on palju kõrgelt kvalifitseeritud töötajaid. Nõustuda tuleb küll sellega, et kandidaatide arv on väga suur enamikel konkurssidel ja seetõttu on värbamiskonsultantidel ning personalijuhtidel rohkem tööd kandidaatide selekteerimisega. Samas pakume me erinevaid eelvaliku teenuseid, mis võimaldavad personalijuhil märgatavalt oma ajakulu vähendada.

Hoolimata sellest, et CV Keskus on Eesti suurim tööportaal, ei kajasta meie statistika tõepoolest kogu Eesti tööturul toimuvat ja seda me ei ole kunagi ka väitnud. Kui teistel tööportaalidel sellist kasvu ei ole nagu CV Keskusel, siis võib järeldada, et tööpakkujad eelistavad töötajate leidmiseks järjest enam CV Keskuse tööportaali.Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. October 2009, 14:55
Otsi:

Ava täpsem otsing