Katus peale ja aken ette - asi edeneb hästi

Liivi Tamm 02. mai 2011, 00:00

Oma Maja ehitustöö kihutab edasi jõudsa kapakuga: lehekuunumbris paneme valmivale hoonele juba katust ning valime sobivat välisust ja aknaid.

Valik on siinkohal nii lai, et võtab esiotsa silme eest kirjuks. Põhjalikumalt peatume puitkatuste omadustel ja eripäral.

Minu arvates kipub puitkatuste ilu ja võlu renoveerimishuvilisel nii mõnigi kord lihtsalt meelest minema. Asjaolu, et laudkatus kui võimalus üldse eksisteerib ja sobiks talukompleksi korrastamist vajavat aita suurepäraselt kaunistama, ei tule otsustajal meeldegi.

Loodetavasti aitab see number valikute laiale maailmale tähelepanu juhtida. Otsus, mis on konkreetses kontekstis õige ja mis parim, jääb muidugi igaühe enda teha.

Ja siis tõttame aeda... Kevade saabumise puhul toob Oma Maja lugejani põhjaliku ülevaate kasvuhoonetest, nende materjalidest, omadustest ja hinnatasemest. Roheliste näppudega aiandushuviliste kasvatatud köögivili ja lill leiavad peagi tee supipotti ja vaasi.

Potipõllundusest kujuneb üha populaarsem hobi. Maavanaemasid saialille-ja sibulapeenraga enam paljudel lastel ei ole. Nüüd paneme ise väiksesse kasvuhoonesse tilliseemne või tomatitaime. On hea oma käega kasvatatud maitseid vajadusel patta pista.

Nii näevad ka meetripikkused pereliikmed, kuidas kasvab porgand. Ainult Lotte-raamatu kirjeldustele ei saa ju lootma jääda...

Lisaks jagame mainumbris soovitusi mööblivalikuks. 1930. aastate sisustuse lihtsus ja kergus on moepüünel tagasi. Seega toob retroteema ideid ka tänapäevasesse koju.

Ja loomulikult on aeg üle vaadata aiamööbel. Pildiloos pakume elegantseid modernseid lahendusi. Kevad ja suvi tulevad ju ka linnakoju.

Põnevaid valikuid!

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:10
Otsi:

Ava täpsem otsing