Liivi Tamm • 2. oktoober 2011 kell 21:00

Lõbusad kriiditahvlid

Lõbusad kriiditahvlid loovad mängulisust nii lastetuppa kui ka kööki. Innovatsiooniauhinnaga IN pärjatud uudse lahenduse taga on kodumaine pereettevõtte Radis.

"Kujundite variante ja värvitoone on meil üle kümne," märkis Mauri Abner.

Sügiseks valmis ka uudistoode: puslekujuliste kriiditahvlitega saab katta kas või kogu seina. "Lisasime erksaid värve, nagu kollane, oranž, roheline ja lilla," lausus ta.

Mööbliplaadist meisterdatud tahvlid kinnitatakse kas teibi või kruvide abiga. "Teip on hea, nii saab neid vajadusel ümber paigutada," nentis Abner.

Tema sõnutsi on tootearendus lihtne: koos isa Raul Abneriga nuputatakse, millised võiksid olla uudistooted, ja sobivad ideed liiguvadki tootmisse. "Kui hea mõte tuleb, siis teeme lihtsalt ära," naeris mees.

Kliendi soovil saab tellida ka erimõõtude ja unikaalse kujuga tahvli. "Enamasti soovitakse neid lastetuppa ja kööki. Söögitoas või köögis toimivad tahvlid memoalustena: sinna saab märkida meeldetuletuse kas või selle kohta, mida poest vaja tuua," sõnas Abner.

Väiksed, 60sentimeetrise läbimõõduga kriiditahvlid maksavad 17 eurot. Suurte, kuni meetrilaiuste tahvlite eest tuleb välja käia 19 eurot.

Hetkel kuum