Rainer Saad • 10. oktoober 2012 kell 14:41

Firmajuht ähvardab Obama tagasivalimisel töötajad vallandada

Kinnisvaraettevõtte Westgate Resorti omanik ja tegevjuht David Siegel saatis esmaspäeval oma töötajatele e-kirja, milles ta ütles, et kui president Barack Obama valitakse uuesti ametisse, võib ta olla sunnitud kõik oma töötajad lahti laskma.

Siegel ütles e-kirjas, et kui Obama võidab valimised ning tõstab makse, peab ta töötajad lahti laskma ning kulutuste vähendamiseks kärpima ettevõtte suurust või üldse selle kinni panema, kirjutas CNBC.

"Kui minult või minu firmalt nõutakse uusi makse nagu meie praegune president plaanib, pole mul muud valikult kui vähendada ettevõtte suurust," kirjutas Siegel. "Selle asemel, et firmat kasvada, olen ma sunnitud kärpima. See tähendab vähem töökohti, vähem tulu ja kindlasti vähem võimalusi kõigile."

Siegeli sõnul ei tegutse ta mitte enda huvides, vaid oma töötajate huvides ning Westgate pole kunagi varem olnud veel kasumlikum kui praegu. Paraku on ettevõttel 5000 töötajat vähem kui 2007. aastal.

Ta ütles, et kui Obama valitakse uuesti presidendiks ning kehtestatakse kõrgemad maksud, võib ta olla sunnitud koondama ka ülejäänud 7000 töötajat ning sulgema ettevõtte.

"Kombinatsioon Obamacare'ist ja maksudest oleks katastroof," kinnitas Siegel.

 

Hetkel kuum