Kristi Malmberg • 11. oktoober 2012 kell 4:56

Elektrum avalikustas hinnad eraisikutele

Elektrum Eesti pakub eraisikutele nelja fikseeritud hinnaga paketti, millest kõige soodsama puhul on kWh hind 5,6 senti, teatas ettevõte.

Elektrumi tooteperekond kannab ühist nimetust KLÕPS ning sinna kuulub neli fikseeritud hinnaga paketti.

PERE KLÕPS on hea valik neile, kes otsivad stabiilsust ja soovivad igas kuus maksta kindlaksmääratud summa kWh eest. Valides selle paketi, ei sõltu kWh hind tarbimisest, sest hind kWh eest on fikseeritud – 5,87 eurosenti. PEREKLÕPSU minimaalne lepinguperiood on 9 kuud ning lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu puudub.

SÄÄSTU KLÕPS sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib oma majapidamise eelarvel ja kulutustel silma peal hoida. Selles paketis on soodustused ja eripakkumised, mis kaasnevad pikaajalise lepinguga. SÄÄSTU KLÕPSU paketis maksab kWh 5,6 senti. Lepinguperiood on 12 kuud, lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu 30€ ja kuutasu ühe mõõtepunkti kohta 0,9€. Eripakkumisena kehtib esimesele 500 lepingusõlmijale 2013. aasta jaanuari ja veebruari elektrihinnale 10protsendiline soodustus.

Näide: Kui klient tarbib ühes kuus 250 kWh elektrienergiat, siis on jaanuaris ja veebruaris elektrihind talle saadetud arvel kokku 14€. Kiiremad liitujad saavad 10protsendilise hinnasoodustuse ning maksavad tarbitud 250 kWh eest seega ainult 12,6€. Sellele lisandub kuutasu 0,9€.

AKTIIVNE KLÕPS aitab kulusid kokku hoida eelkõige tarkade lahenduste ja elektri säästmisega. Elektri hind on fikseeritud ning elektritarbimise arvestamine toimub  ajatsoonide järgi – hind on erinev päevasele ja öisele elektrile. Kui tarbijal on kahetariifne elektriarvesti, siis on selle paketiga kõige suurem võimalus ise oma tarbimist ja seeläbi ka säästmist juhtida. Paketis AKTIIVNE KLÕPS maksab kWh päeval 6,04 senti ja öösel ning nädalavahetustel 4,15 senti. Lepinguperiood on sellel paketil 12 kuud, lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu 30€ ja kuutasu 2,1€.

Näide: Kui klient tarbib ühes kuus 500 kWh elektrienergiat, millest 200 kWh tarbib ta päevase tariifiga (6,04 senti) ja ülejäänud 300 kWh öö- ja nädalavahetuse tariifiga (4,15 senti), siis on tema elektri eest tasutav summa 24,53€ ehk kaalutud keskmisena tuleb kWh hinnaks 4,9 eurosenti.Sellele lisandub kuutasu 2,1€.

MUGAV KLÕPS on, nagu nimigi ütleb, pakett neile, kes ei taha oma pead elektriasjadega liialt vaevata. Üks leping, mis pakub tarbimiskindlust pikemaks ajaks ja kindlaksmääratud hinnaga, on parim valik neile, kes hindavad eelkõige mugavust ja sõbralikke lepingutingimusi. Paketi MUGAV KLÕPS lepinguperiood on 18 kuud ja kuutasu ühe mõõtepunkti kohta 0,9€. Lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu ei ole.

Hetkel kuum