Signe Sillasoo • 2. oktoober 2014
Jaga lugu:

Foto: Erik Prozes

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

12. septembril ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos. TEATEREesti Draamateater03.10 kl 19 “Wabadusrist”03.10 kl 19 “Kõik on täis”04.10 kl 19 “Kollaborandid”04.10 kl 19 “Hõimud”05.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”05.10 kl 19 “Aiamajas”05.10 kl 19 “Grönholmi meetod”07.10 kl 19 “Aiamajas”07.10 kl 19 “Hävituse ingel”08.10 kl 19 “Wabadusrist”08.10 kl 19 “Varesele valu...”09.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”09.10 kl 19 “Augustikuu”09.10 kl 19 “Varesele valu...”Pärnu mnt 5, TallinnEndla Teater03.10 kl 19 “Testosteroon”04.10 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid” esietendus04.10 kl 19 “Armastuse õigekiri”06.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Abja Rahvamajas07.10 kl 11 “Põrrr...!!!”07.10 kl 13 “Põrrr...!!!”08.10 kl 19 “Kvartett” Lihula Kultuurimajas09.10 kl 19 “Topeltelu”Keskväljak 1, PärnuEstonia03.10 kl 19 “Rinaldo”04.10 kl 12 “Prints ja kerjus”04.10 kl 19 “Medea”05.10 kl 17 “Faust”06.10 kl 11 “Päikesekuningast Kratini”06.10 kl 12.30 “Päikesekuningast Kratini”08.10 kl 19 “Armujook”09.10 kl 12 “Aken ooperi- ja balletimaailma”09.10 kl 19 “Bajadeer”Estonia pst 4, TallinnKanuti Gildi SAAL04.10 kl 16 “Kullervo” Lahti Vanha Juko / Lauri Maijala (Soome)08.10 kl 19.30 “Tzion” Rene KösterPikk 20, TallinnKuressaare Linnateater04.10 kl 19 “Vana õngitseja” Kose Kultuurikeskuses06.10 kl 19 “Wally kohvik” Mustvee KultuurikeskusesTallinna 20, SaaremaaMiksteater07.10 kl 11 “Ennemuistsed jutud” Teatri Kodus Tartu Mänguasjamuuseumis07.10 kl 18 “Ennemuistsed jutud” Teatri Kodus Tartu Mänguasjamuuseumis08.10 kl 11 “Telefonilood” Türi Kultuurikeskuses08.10 kl 17 “Telefonilood” Haapsalu RehabilitatsioonikeskusesNõmme tee 50-17, TallinnMonoteater04.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Laagri City kontserdisaalis05.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Viimsi kooli aulas06.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Märjamaa Rahvamajas07.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Paide Kultuurikeskuses09.10 kl 19 “Kui loll võib olla inimene” Kuressaare Kultuurivaraswww.monoteater.eeMustpeade Majas03.10 kl 19 “Viimane Mustpea”05.10 kl 19 “Viimane Mustpea”Pikk tn 26, TallinnNUKU03.10 kl 11 “Väike Gavroche”04.10 kl 12 “Pesamunad”04.10 kl 12 “Väike Gavroche”05.10 kl 12 “Vepsa muinasjutud”05.10 kl 12 “Canterville'i lossi vaim”07.10 kl 11 “Hänsel und Gretel”07.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra” Haapsalu Kultuurikeskuses07.10 kl 11 “Canterville'i lossi vaim”07.10 kl 13 “Canterville'i lossi vaim”07.10 kl 13 “Hänsel und Gretel”08.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra” Põlva Kultuurikeskuses08.10 kl 11 “Canterville'i lossi vaim”08.10 kl 11 “Munatopskid”08.10 kl 13 “Canterville'i lossi vaim”09.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra” Valga Kultuurikeskuses09.10 kl 11 “Muinasjutud paberil”09.10 kl 13 “Jussikese seitse sõpra” Valga KultuurikeskusesLai 1, TallinnPiip ja Tuut Teater04.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”Toom-Kooli 13, TallinnR.A.A.A.M06.10 kl 19 “Fenomen” Vaba Lava Teatrikeskuses07.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava TeatrikeskusesSüda 8-7a, TallinnRakvere Teater03.10 kl 19 “Leping”03.10 kl 19 “8 armastavat naist”03.10 kl 19 “Kullervo” Endlas04.10 kl 16 “Kullervo” Kanuti Gildi SAALis04.10 kl 19 “Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu”04.10 kl 19 “Lahuselu”06.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Salme Kultuurikeskuses07.10 kl 19 “Kaasavaratu”08.10 kl 19 “Leping” Aruküla rahvamajas08.10 kl 19 “Leenane'i kaunitar”09.10 kl 19 “Lahuselu”Kreutzwaldi 2a, RakvereTallinna Kammerteater03.10 kl 19 “Rehepapi maailm” esietendus04.10 kl 13 “Rehepapi maailm”04.10 kl 15.30 “Rehepapi maailm”05.10 kl 12 “Rehepapi maailm”05.10 kl 14.30 “Rehepapi maailm”08.10 kl 19 “Egon ja Indrek”Vabriku 12, TallinnTallinna Linnateater03.10 kl 19 “Kassirabal”03.10 kl 19 “Neli aastaaega”04.10 kl 19 “Hiirtest ja inimestest” esietendus06.10 kl 19 “Neli aastaaega”07.10 kl 19 “Hiirtest ja inimestest”07.10 kl 19 “Kassirabal”08.10 kl 19 “Harakale haigus...”08.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses09.10 kl 19 “Harakale haigus...”09.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme KultuurikeskusesLai 23, TallinnTeater NO9904.10 kl 19 “Suur õgimine”06.10 kl 19 “Suur õgimine”08.10 kl 19 “Tõde, mida ma olen igatsenud”09.10 kl 19 “Tõde, mida ma olen igatsenud”Sakala 3, TallinnTeoteater05.10 kl 12 “Tirts ja Tigu”09.10 kl 19 “Söö mind ära”Vana-Kalamaja 9a, TallinnTheatrum03.10 kl 19 “Ma olen tuul” Püha Katariina kirikusVene 14, TallinnUgala Teater03.10 kl 13 “Printsess Luluu ja härra Kere”03.10 kl 18 “Printsess Luluu ja härra Kere”04.10 kl 17 “Mee hind”06.10 kl 19 “Kahe isanda teener” Võru kultuurimajas Kannel08.10 kl 19 “SAJAND”09.10 kl 19 “Utoopia rannik III osa. Kaldale heidetud”Vaksali 7, ViljandiVana Baskini Teater04.10 kl 19 “Südamesõbrad” Salme KultuurikeskusesTartu mnt.55/59, TallinnVanemuine03.10 kl 19 “Deemonid” Vanemuise väikeses majas03.10 kl 19 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris04.10 kl 19 “Fanny ja Alexander” Vanemuise väikeses majas04.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas05.10 kl 12 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus05.10 kl 16 “Fanny ja Alexander” Vanemuise väikeses majas05.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas07.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris07.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas08.10 kl 19 “Kaks vana naist” Sadamateatris08.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas09.10 kl 19 “Ooperifantoom” Vanemuise suures majas09.10 kl 19 “Tappa laulurästast”SadamateatrisVanemuise 6, TartuVarius05.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis06.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja MuusikamuuseumisTõnismägi 2, TallinnVAT Teater06.10 kl 16 “Andromeda saar”07.10 kl 18 “Faust”08.10 kl 18 “Faust”09.10 kl 16 “Pal-tänava poisid”Tõnismägi 2, TallinnVon Krahli Teater04.10 kl 19 “Hunt”05.10 kl 19 “Hunt”06.10 kl 19 “Hunt”Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Antsla Kultuuri-ja spordikeskus

Avinurme Kultuurikeskus

Café Amigo

Endla Jazzklubi

Estonia kontserdisaal

Genialistide Klubi

Hopneri maja saal

Jõhvi kontserdimaja

Kadrioru loss

Keila Muusikakool

Kärdla Kultuurikeskus

Lounge24

Mustpeade Maja

Niguliste kirik

Otepää Gümnaasium

Philly Joe's

Piip ja Tuut Mängumaja

Põlva Muusikakool

Pärimusmuusika Ait

Pärnu Eliisabeti kirik

Rock Cafe

Räpina Muusikakool

Sillamäe Muusikakool

Tallinna Jaani kirik

Tapa Kultuurikoda

Tartu Jazz Club

Tartu Uus Teater

Teater NO99

Vanemuise kontserdimaja

Väravatorn

KINO 

CINAMON

Coca–Cola Plaza

Ekraan

Solaris Kino

NÄITUS 

Adamson-Ericu muuseum

Draakoni Galerii

Eesti Maanteemuuseum

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum

Haus Galerii

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja

Hobusepea Galerii

Kadrioru Kunstimuuseum

Kondase Keskus

Kumu

Lennusadam

Niguliste muuseum

NUKU muuseum

Pärnu Kunstnike Maja

Pärnu Linnagalerii raekojas

Tartu Kunstimaja

Tartu Mänguasjamuuseum

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum

Uue Kunsti Muuseum

Vaal Galerii

Vabaduse Galerii

Võru Linnagalerii

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt