Signe Sillasoo • 8. jaanuar 2015 kell 12:30

Mida teha nädalavahetusel?

Et oma õpilastest parimat välja pigistada kasutab muusikapedagoog Terence Fletcher (J. K. Simmons) nii füüsilist kui ka vaimset vägivalda.  Foto: Tootja

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

9. jaanuari Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Eesti Draamateater13.01 kl 19 “Vennas”14.01 kl 19 “Augustikuu”14.01 kl 19 “Orvud”15.01 kl 19 “Teed juuakse kell viis”15.01 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater09.01 kl 19 “Meie aja kangelane”09.01 kl 19 “Gaasivalgus”10.01 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid”10.01 kl 19 “Armastuse õigekiri”12.01 kl 19 “Woyzeck” Vanemuise suures majas14.01 kl 11 “Põrrr...!!!”14.01 kl 13 “Põrrr...!!!”15.01 kl 19 “Boyband”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia09.01 kl 19 “Tsirkusprintsess”10.01 kl 19 “Carmen”11.01 kl 17 “Tsirkusprintsess”14.01 kl 19 “Tsirkusprintsess”15.01 kl 19 “Uinuv kaunitar”Estonia pst 4, Tallinn

Kell Kümme12.01 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Tartu Sadamateatris13.01 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Viljandi Sakala Keskuseswww.kell10.ee

Kuressaare Linnateater15.01 kl 11 “Killu ja Mürakas” Rapla Kultuurikeskuses15.01 kl 19 “Eesti mees ja tema naine” Rapla KultuurikeskusesTallinna 20, Saaremaa

NUKU10.01 kl 12 “Käed ja kindad”10.01 kl 15 “vepsa muinasjutud”11.01 kl 11 “Isekas hiiglane”11.01 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”11.01 kl 15 “Metsakülad”11.01 kl 18 “1i” esietendus13.01 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”13.01 kl 19 “Good-bye, baby!”14.01 kl 11 “Hanel oli auto”14.01 kl 19 “1i”15.01 kl 11 “Pesamunad”Lai 1, Tallinn

R.A.A.A.M13.01 kl 18 “Fenomen” Rae KultuurkeskusesSüda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater09.01 kl 19 “Maalermeister”09.01 kl 19 “Leping”12.01 kl 19 “8 armastavat naist” Vene Teatris12.01 kl 19 “Majahoidja” Vene Teatris14.01 kl 19 “Maalermeister” Jõgeva Kultuurikeskuses14.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Kose Kultuurikeskuses15.01 kl 19 “3 õde”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Kammerteater13.01 kl 19 “Parimad palad”14.01 kl 19 “Egon ja Indrek” Keila KultuurikeskusesVabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater09.01 kl 19 “Koletis kuu peal”09.01 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses10.01 kl 19 “Koletis kuu peal”10.01 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses12.01 kl 19 “Amy seisukoht”12.01 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”13.01 kl 19 “Amy seisukoht”13.01 kl 19 “Neli aastaaega”14.01 kl 19 “Amy seisukoht”14.01 kl 19 “Lantimiskunstnikud” Salme Kultuurikeskuses14.01 kl 19 “Neli aastaaega”15.01 kl 19 “Lantimiskunstnikud” Salme KultuurikeskusesLai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater10.01 kl 19 “Liha luudel” Vaba Lava teatrilaval11.01 kl 19 “Liha luudel” Vaba Lava teatrilaval12.01 kl 19 “Liha luudel” Vaba Lava teatrilavalwww.uusteater.ee

Teater NO9909.01 kl 19 “Tõde, mida ma olen igatsenud”10.01 kl 19 “Tõde, mida ma olen igatsenud”14.01 kl 19 “Kadunud sõbra juhtum”15.01 kl 19 “Kadunud sõbra juhtum”Sakala 3, Tallinn

Teoteater11.01 kl 12 “Söö mind ära”15.01 kl 19 “Naine ja klarnet”Vana-Kalamaja 9a, 10141 Tallinn

Theatrum09.01 kl 19 “Päikesetõusutund” esietendus10.01 kl 19 “Päikesetõusutund”15.01 kl 19 “Päikesetõusutund”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater09.01 kl 19 “Illusionistid”10.01 kl 17 “Lovesong. Ühe armastuse lugu”12.01 kl 19 “Mere märgid” Märjamaa Rahvamajas14.01 kl 19 “Mere märgid”14.01 kl 19 “Illusionistid” Haljala Rahvamajas15.01 kl 19 “Eesriie avaneb”Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine09.01 kl 19 “Deemonid” Vanemuise väikeses majas09.01 kl 19 “Memory 2015 - Tarmo Leinatamme mälestuskontsert”10.01 kl 12 “Nukitsamees” Vanemuise väikeses majas10.01 kl 19 “Memory 2015 - Tarmo Leinatamme mälestuskontsert”10.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris11.01 kl 12 “Pähklipureja”11.01 kl 12 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus11.01 kl 16 “Hea põhjatuule vastu” Vanemuise väikeses majas13.01 kl 11 “Armunud kastis” Teatri Kodus13.01 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”14.01 kl 12 “Pähklipureja”14.01 kl 18 “Nukitsamees” Vanemuise väikeses majas14.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris15.01 kl 18 “Punamütsike” Teatri Kodus15.01 kl 19 “Evita”15.01 kl 19 “Tappa laulurästast” SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

VAT Teater14.01 kl 18 “Masohhisti pihtimus”15.01 kl 18 “Masohhisti pihtimus”Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater13.01 kl 19 “(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks”14.01 kl 19 “(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks”Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT 

Café Amigo09.01 kl 22 Shanon10.01 kl 22 Sofia Rubina tribute to Whitney Houston15.01 kl 22 James Werts World ProjectViru väljak 4, Tallinn

Club Factory14.01 kl 20 Earth Wind & Fire Experience feat. Al McKayMadara 22a, Tallinn

Estonia kontserdisaal10.01 kl 19 “Müstilised kõlad” Kristjan Randalu (klaver, harmoonium, tšelesta)13.01 kl 19 Tallinna klaveriduo: Nata-Ly Sakkos, Toivo PeäskeEstonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi09.01 kl 21 “Indie-trall / Seksound 10” Popidiot, Jan Helsing15.01 kl 21 The Mighty Funk Beat CollectiveMagasini 5, Tartu

Hopneri maja11.01 kl 19 “Klassikalise muusika õhtu” Solist Michael Bulychev - Okser (USA, klaver)Raekoja plats 18, Tallinn

Jõgeva kultuurikeskus15.01 kl 19 Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto JoostAia 6, Jõgeva, Jõgevamaa

Jõhvi Kontserdimaja11.01 kl 17 “Müstilised kõlad” Kristjan Randalu (klaver, harmoonium, tšelesta)Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss11.01 kl 17 Orthodox SingersA. Weizenbergi 37, Tallinn

Karksi valla kultuurikeskus15.01 kl 19 Lauri Väinmaa (klaver), Jüri Aarma (tekstid)Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia, Karksi

Kõue mõis11.01 kl 16 “La Voix Humaine / Inimhääl” Julia Savitskaja (metsosopran), Piia Paemurru (klaver), tantsijad Egor Zadoya ja Sofia KetovaTriigi küla, Kõue vald

Mustpeade Maja14.01 kl 11.30 “Noorte Filharmoonia” Solistid Olga Voronova ja Harry Traksmann (viiul), Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto Joost14.01 kl 13 “Noorte Filharmoonia” Solistid Olga Voronova ja Harry Traksmann (viiul), Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto JoostPikk tn 26, Tallinn

Märjamaa rahvamaja10.01 kl 15 Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkestri uusaastakontsertSauna 2, Märjamaa

Nordea Kontserdimaja15.01 kl 21.30 “Eesti Muusikaauhinnad 2015”Estonia pst. 9, Tallinn

Olympic Casino Olümpia09.01 kl 22 Anne Veski Liivalaia 33, Tallinn

Puurmani loss15.01 kl 19 Elina Netšajeva (sopran), Ksenia Kutšukova (sopran), Auli Lonks (klaver)Kursi kihelkond, Puurmani vald

Pärnu Kontserdimaja14.01 kl 19 Tallinna klaveriduo: Nata-Ly Sakkos, Toivo PeäskeAida 4, Pärnu

Rahvusraamatukogu09.01 kl 19 Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkestri uusaastakontsertTõnismägi 2, Tallinn

Rapla Kultuuri- ja Huvikeskus10.01 kl 19 Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkestri uusaastakontsertTallinna mnt 17, Rapla

Rock Cafe09.01 kl 22 Sigma (UK) @ Grind 4th BdayTartu mnt 80d, Tallinn

Saka mõis09.01 kl 19 Orthodox SingersKohtla vald, Ida-Virumaa

Suure-Kõpu mõis10.01 kl 18 Alen Veziko talvekontsertKõpu vald, Kõpu alevik, Viljandimaa

Tartu Jaani kirik09.01 kl 12.15 “Tartu talvemuusika festival 2015” Keskpäevamuusika veerandtund. Anna Humal (orel)09.01 kl 18 “Tartu talvemuusika festival 2015” “La Follia” Esinevad noored Tartu Elleri kooli viiulivirtuoosid Kristel Eeroja-Põldoja viiuliklassist. Kavas barokiaja triosonaadid. Kaastegevad Ele Sonn (klavessiin), Elke Unt (orel)10.01 kl 12 “Tartu talvemuusika festival 2015” Elleri Muusikakooli Alo Põldmäe loominguklass10.01 kl 18 “Tartu talvemuusika festival 2015” Alo Põldmäe autorikontsert “Klaver ja sõbrad” Kadri Ann Sumera, Helen Põldmäe, Algis Pauljukaitis, Anne-Mai Palm (klaver), Lauriine Kalajas (viiul), Epp Katarina Jaanson (viiul), Elke Unt (orel)Jaani 5, Tartu

Tartu Jazz Club09.01 kl 21 Maria Gertsjak Trio10.01 kl 20 Klaveriõhtu: Raun Juurikas14.01 kl 20 Jam Session nr 76: Elleri eri15.01 kl 20 Jazzipala: Apan&Grisen (SWE)Ülikooli 20, Tartu

Teater NO99 Jazzklubi09.01 kl 22 Trio Porteleki/Tärn/PärnojaSakala 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja09.01 kl 19 “Müstilised kõlad” Kristjan Randalu (klaver)Vanemuise 6, Tartu

Vene 2809.01 kl 19 “Meditatiivne kontsert” Marek Kukk ja Iida-Leena Allik (Heliton), Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov (gongid, didgeridoo, tiibeti helikausid, kellukesed, parmupillid, kurgu- ja ülemhelilaul)Vene 28, Tallinn

Viljandi Pärimusmuusika Ait15.01 kl 13 Päevane kontsertkohtumine: Hedvig Hanson ja Andre MaakerTasuja pst 6, Viljandi

Von Krahl09.01 kl 21 Frankie AnimalRataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“100 aastat kunstiharidust Tallinnas. EKA emeriitprofessorite looming”, kuni 22.03Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii“Holger Loodus”, 12.01–31.01“Klade” Mari Roosvalt, kuni 10.01Pikk 18, Tallinn

Eesti Kunstiakadeemia Galerii“Kangelanna teekond” Fideelia-Signe Rootsi isikunäitus, kuni 21.01Tartu mnt. 1, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost"Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“Karu, Õ ja Joškin kot”, Soome-ugri brändinäitus, kuni 31.05“Otsi kohta, kus sa saad…” fotokonkursi “Minu koht” parimad fotod, kuni 11.01“#Niisama linnas”, kuni 11.01Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Armastuskirjad”, kuni 31.05Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Klassikud. Silvia Raudvee”, kuni 25.01“Soome klaasikunst 2005–2010”, kuni 25.01“Words & Works from a World Away” (“Sõnad ja tööd sealt kaugelt”) Austraalia ja Eesti ehete ja objektide näitus. kuni 18.01Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn

Haapsalu Kultuurikeskus“Haapsalu kunstiklubi aastanäitus”, kuni 01.02Posti 3, Haapsalu

Haus Galerii“Eesti Maalikunstnike Liit”, kuni 10.01Uus tn. 17, Tallinn

Kiek in de Kök“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 10.02Komandandi tee 2, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Esimesed naisfotograafid Hiiumaal”, kuni 15.01“Ülo Sooster-90”, kuni 10.01Vabrikuväljak 8, Kärdla 

Hobusepea Galerii“Hajuva maastiku jäljed” Armands Zelchs, kuni 26.01Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru Kunstimuuseum“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase keskus“Kristi Jõeste Ulase meistrikoja kindanäitus”, kuni 24.01“Kahest neljani” Mara Ljutjuki maalinäitus, kuni 10.01Püsinäitus: Paul Kondase maalidPikk tn. 8, Viljandi

Kumu“Tartu sõpruskond ja Ülo Sooster”, kuni 29.03“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03“Kunsttööstuskoolist kunstiakadeemiaks. 100 aastat kunstiharidust Tallinnas”, kuni 22.02“Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust”, kuni 18.01“Jutustades lugusid. Šveitsi ja Baltimaade kunstnikud” kuni 01.02Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni. Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam“Meri riidekapis”, kuni 18.01Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum“Peidus pool”, kuni 07.06Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Maa ja ilm” Kaie Kal/Kaija Kesa, maalid ja graafika, kuni 17.01Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas “Mälu pildil” Pärnumaa foto 2014, 15.01–07.02“Sorge figuurid ja aktid” Margus Tiitsmaa, kuni 11.01Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone Galerii “Need tomatid ei mädane” Peeter Allik, kuni 08.02Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone“Kunstniku jalajälg” Aili ja Toomas Vint, maalinäitus, kuni 18.01Vabaduse väljak 8, Tallinn

Tartu Kunstimaja “Eesti Kunstiakadeemia üliõpilased – Andres Tali”, 12.01–08.02“Aastalõpunäitus”, kuni 11.01Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum“Tüüpilised indiviidid. Tartu grafiti ja tänavakunst 1994–2014”, kuni 01.02Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Tagurpidi jõulud”, kuni 01.02Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Kogu, hoia, jaga!” II rahvusvaheline kunstiväärtuslike kollektsioonide näitus, kuni 18.01“Paber kannatab kõike”, Rahvusvaheline paberinäitus, kuni 18.01Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii“Kaarel Kurismaa”, kuni 27.01Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii“Leevike, soolakõnõ, maailma kinnipidäjä”, fotonäitus, kuni 30.01“Händsfriina sündinud puust & villaseks” Rein Veskuse (puit) ja Marge Salumäe (vaibad), kuni 30.01“Väljavõtted Eesti Kultuurielust”, Jaan Klõšeiko fotonäitus, kuni 30.01Liiva 13, Võru

KINO  

Cinamon “Pöörane seiklus Mehhikos”kl 22.00 (v.a N, P); P kl 20.30“Seitsmes poeg”kl 15.15“Kaheöösuhe”kl 14.15 (v.a R, L); R, L kl 16.30“Nullpunkt”kl 16.00 (v.a R, L, P), 20.15 (v.a P); R–P kl 16.45“Madagaskari pingviinid”kl 14.45 (v.a L, P); L, P kl 11.00“Exodus: jumalad ja kuningad”kl 19.10 (v.a N, P); P kl 20.15“Öö muuseumis: Hauakambri saladus”kl 16.15 (v.a R,L), 17.15 (v.a P); R–P kl 12.15“Automata”kl 22.30“Lumekuninganna 2”kl 13.00, 15.00; L, P kl 11.10“7.Pöialpoiss”kl 11.45 (v.a L, P), 16.00; L, P kl 11.30“Kääbik: Viie väe lahing”kl 13.10, 17.05, 19.00“Whiplash”kl 12.45, 18.00, 20.00“Öö kutse”kl 21.45“Mesilane Maia”kl 13.30; L, P kl 11.45“Uus sõbranna”kl 16.45 (v.a R–P)“Murdumatu”kl 18.15 (v.a P), 22.15“Tee tähtedeni”kl 21.00; R, L kl 14.15“Isamees”N kl 21.30“Lindmees ehk võhiklikkuse ootamatu voorus”N kl 19.10“Kuus kangelast”L, P kl 14.45Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza“Isamaaline mees”kl 17.50 (v.a. R, L, P); R kl 15.45; L kl 20.10; P kl 22.20“Millega tegelevad mehed 2”vene keeles: kl 14.45 (v.a. R, L, P), 20.00 (v.a. L, P); P kl 15.55, 19.15, 21.50; R kl 17.10; L kl 19.55, 21.00; N kl 21.45; E–K kl 22.00; R, L kl 22.10“Murdumatu”kl 12.55 (v.a. L, P, N), 15.50 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); P kl 11.40, 14.15; L kl 12.00, 17.15; N kl 13.00, 16.00, 18.00, 20.50“Tee tähtedeni”kl 15.00 (v.a. L, P, N), 21.15 (v.a. L, P, N); P kl 19.55; N kl 21.30; L kl 22.20“Valge jumal”T, N kl 12.15; R kl 14.00; L kl 14.30; E, K kl 21.20“Whiplash”kl 13.30 (v.a. L, P, N), 16.10 (v.a. L, P), 22.00 (v.a. P, K, N); N kl 13.45, 19.50, 22.05; P kl 14.30, 19.30, 20.45, 22.10; L kl 14.50; E–K kl 19.40; R, L kl 19.45; K kl 22.20“7. pöialpoiss”2D eesti keeles: P kl 11.00, 14.35; L kl 11.40, 13.45“Emad 3”vene keeles: kl 19.15 (v.a. L, P, N); L, P kl 18.10; N kl 21.00“Escobar: Kaotatud paradiis”19.40 (P) 22.05 (v.a. L, P, N) 22.15 (L)“Exodus: Jumalad ja kuningad”kl 15.15 (v.a. L, P, N), 18.15 (v.a. L, P, N); N kl 12.10, 20.45; P kl 16.50, 21.20; L kl 17.00, 21.10“Hectori õnneotsingud”R, E kl 12.30; K kl 13.30; T kl 18.30“Jõulupuud 1914”vene keeles: kl 11.45 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.20, 20.15; N kl 12.00, 16.50; R kl 14.50, 18.30;E, T, K kl 16.55; P kl 17.10; L kl 17.20“Kääbik: Viie väe lahing”3D HFR: kl 16.00 (v.a. L, P, N), 19.00 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; N kl 11.45, 15.45, 18.45; T, K kl 12.00; R, E kl 13.00“Kaheöösuhe”kl 15.45 (v.a. R, L, P); L kl 12.40; R kl 18.00; P kl 22.30“Lumekuninganna 2”2D eesti keeles: kl 14.20 (v.a. L, P); P kl 14.00; L kl 15.50;3D eesti keeles: kl 11.40 (v.a. L, P, N), 17.30 (v.a. L, P, N); N kl 11.50; L kl 13.10; P kl 13.20;2D vene keeles: kl 15.55 (v.a. L, P, N); N kl 13.50, 16.10;3D vene keeles: kl 17.45 (v.a. L, P, N); P kl 11.25, 13.00, 15.20, 17.20; L kl 11.55, 13.55, 15.55, 17.55; N kl 17.30“Madagaskari pingviinid”2D eesti keeles: P kl 11.45; L kl 11.50;3D eesti keeles: P kl 15.00; L kl 15.10;3D vene keeles: L kl 11.00; P kl 11.50“Mesilane Maia”2D eesti keeles: kl 11.20 (v.a. L, P); L, P kl 10.45, 12.40;2D vene keeles: kl 11.30 (v.a. L, P); L, P kl 10.50; P kl 12.45“Näljamängud: Pilapasknäär - Osa 1”kl 12.30 (v.a. L, P, N); L, P kl 15.30“Nullpunkt”eesti keeles: kl 11.55 (v.a. L, P), 19.00 (v.a. L, P, N), 21.30 (v.a. L, P, N); L, P kl 14.40, 18.40;N kl 19.10; P kl 21.10; L kl 21.15“Öö kutse”kl 19.50 (v.a. L, P, N); K kl 14.00; R, E, T kl 16.30; N kl 16.40, 22.10;L, P kl 17.10; L kl 19.40; P kl 21.20“Öö muuseumis: Hauakambri saladus”kl 15.30 (v.a. L, P), 17.40 (v.a. L, P); L, P kl 11.05, 13.40, 16.30; P kl 19.00; L kl 19.30“Pöörane seiklus Mehhikos”R, E, T kl 22.20; L kl 22.30“Praht”E, T kl 14.00; K kl 16.30“Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus”E, K kl 12.15; T kl 21.20“Seitsmes poeg”2D: kl 13.15;3D: kl 19.30 (v.a. L, P), 21.50 (v.a. L, P); L kl 14.15, 17.10, 21.45; P kl 16.40, 17.4, 21.15“Tähtedevaheline”N kl 15.15; L kl 17.45; P kl 18.00; R kl 20.50; E, T, K kl 21.00“Uus sõbranna”kl 13.20 (v.a. L, P)“Vääramatu jõud”R kl 12.15; T kl 13.30; N kl 14.55; E, K kl 18.30“Vastikud ülemused 2”N kl 14.15; R kl 21.20“6 kangelast”3D eesti keeles: L kl 14.00;3D vene keeles: P kl 14.00“8 uut kohtingut”vene keeles: N kl 19.10“Isamees”N kl 18.30“Lindmees ehk võhiklikkuse ootamatu voorus”N kl 19.00; K kl 22.00“Naine mustas: Surmaingel”N kl 21.40“Suured silmad”N kl 21.40“Teine võimalus”N kl 18.40Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan“Murdumatu”N kl 14.00, 21.15; R kl 14.15, 21.30; L, K kl 18.30; E kl 18.45; P, T kl 21.00“Tee tähtedeni”E kl 14.15; T kl 18.30; N kl 18.45; K kl 21.45“Valge jumal”N kl 13.45; T kl 14.30; E kl 18.30; K kl 19.15“Whiplash”K kl 14.45; N kl 18.30; P, T kl 19.00; R kl 19.15; L kl 19.45; E kl 21.30“7. pöialpoiss”2D eesti keeles: P kl 14.30“Kääbik: Viie väe lahing”3D: R, P kl 18.00; K kl 21.15“Lumekuninganna 2”2D eesti keeles: E, T kl 14.00; K kl 14.15; L kl 14.30; P kl 16.00; E kl 16.45;3D eesti keeles: R kl 13.30; P kl 14.00; L kl 16.30; N kl 16.45; T kl 17.00“Madagaskari pingviinid”2D eesti keeles: P kl 12.30; L kl 13.00“Mesilane Maia”2D eesti keeles: L kl 11.00“Nullpunkt”eesti keeles: R kl 15.30; E–K kl 16.00; P kl 16.30“Öö kutse”L, P kl 21.30“Öö muuseumis: hauakambri saladus”L kl 15.00; R, K kl 17.00“Seitsmes poeg”2D: L kl 22.00;3D: R kl 21.00; T kl 21.15“Vääramatu jõud”N kl 16.15; L kl 17.15; E kl 21.00“6 kangelast”3D eesti keeles: P kl 11.30; L kl 12.00“Lindmees ehk võhiklikkuse ootamatu voorus”N kl 20.45Riia 14, Tartu

Solaris Kino“Millega tegelevad mehed 2”R, E–N kl 17.10, 21.45; L, P kl 17.20, 21.45“Whiplash”R, E–K kl 14.30, 19.00; L, P kl 14.40, 19.00; N kl 16.00, 21.50“Tee tähtedeni”R, E–K kl 17.00, 19.20; L, P kl 16.50, 19.30; N kl 16.50, 21.40“Murdumatu”R, E–K kl 12.00, 15.50, 18.45, 21.20; L, P kl 11.20, 15.50, 18.45, 21.20; N kl 12.00, 15.50, 18.45“Öö kutse”R, E–K kl 19.30, 21.50; L, P kl 19.20, 22.00; N kl 19.10“Automata”R, E–N kl 14.30, 19.15; L, P kl 14.20, 19.45“6 kangelast”3D eesti keeles: L, P kl 13.30;3D vene keeles: L, P kl 12.50“Jõulupuud 1914”R, L, N kl 21.40; P kl 21.50; E–K kl 22.00“Seitsmes poes”R, E–N kl 12.20, 22.00; L, P kl 13.00, 22.00“Öö muuseumis”R, E–N kl 15.00, 17.50; L,P kl 15.10, 17.50“Mesilane Maia”3D eesti keeles: R–N kl 15.50;3D vene keeles: L, P kl 12.00“Lumekuninganna 2”2D eesti keeles: R, E–N kl 12.10; L, P kl 11.40;3D eesti keeles: R–N kl 14.00;3D vene keeles: R–N kl 14.00“Kaheöösuhe”R, E–N kl 17.15, 20.00; L, P kl 17.45, 20.00“Exodus: Jumalad ja kuningad”R, E–K kl 15.20, 21.10; L kl 15.50; P kl 15.50, 21.40; N kl 16.10“7. pöialpoiss”2D eesti keeles: R, E–K kl 16.50; L, P kl 17.00; N kl 14.00;3D eesti keeles: R, E–K kl 12.30; L, P kl 12.40; N kl 12.00;3D vene keeles: R, E–N kl 12.45; L, P kl 11.00“Hectori õnneotsingud”L, P kl 22.10; E–K kl 21.40“Kääbik: Viie väe lahing” 3DR, E–K kl 12.30, 18.20; L, P kl 11.10, 18.50; N kl 13.20“Nullpunkt”R, E–N kl 14.45; L, P kl 15.15“Madagaskari pingviinid”2D eesti keeles: R, E–N kl 12.00; L, P kl 11.00“8 uut kohtingut”N kl 21.50“Isamees”N kl 22.00“Lindmees ehk võhiklikkuse ootamatu voorus”R kl 22.00, L kl 21.50; N kl 19.20“Suured silmad”N kl 19.30“Metsik”N kl 19.00Estonia pst 9, Tallinn

Võru kino Kannel“Mesilane Maia”2D: N kl 17.30; 3D: P kl 14.30; E–K kl 17.30“Öö muuseumis: hauakambri saladus”P kl 16.00; E–N kl 19.00“Seitsmes poeg”3D: P kl 18.00; K, N kl 21.00“Nullpunkt”E, T kl 21.00Liiva 13, Võru

Hetkel kuum