• Jaga lugu:

  Kontorist otse aastalõpupeole – millist riietust eelistada?

  Ka talvisel ajal on oluline kombineerida võimalikult hõlpsasti erinevatest riietusesemetest kokku efektne komplekt – näiteks lisada päevasele kontoripluusile jänesenahkne vest – saavutades nõnda pidulikuma üldmulje.Foto: Julia-Maria Linna

  Cortefiel – see bränd on mõeldud stiilset ja mugavat, aga klassikalist riietust hindavale inimesele. Rõivad, mis kaunistavad nii nooremat kui ka küpsemas eas meest-naist, kel on tänapäevases kiires elutempos riietele seatud väga kõrged ootused – olgu tegu igapäevase kontoririietuse või piduliku kostüümiga.

  Cortefiel on mõeldud stiilset ja mugavat, kuid samas klassikalist riietust hindavale inimesele.

  Aastalõpusaginas tasub kindlasti läbi astuda ka Eestis aksessuaare ja riidevalikut pakkuvatest Cortefieli kauplustest – need asuvad Viru ja Rocca al Mare keskuses, samuti Tartu Kaubamajas –, kust leiab endale sobivat selga igas vanuses, eelistusega ning mõõtudes klient. Oled tegus ärimees, kes peab tihti reisima, kontoritöötaja, kes soovib tagasihoidlikku, kuid stiilset riietust või siis on lihtsalt tarvis pärast pikka tööpäeva läbi hüpata mõnelt peolt – just siit leiab valiku rõivaid, mis ei jäta hätta üheski olukorras.
  Cortefiel müügi- ja turundusjuht Barbara Kärtner kinnitab, et nende valikust leiab komplekte, mis sobivad igaks elujuhtumiks. „Tänapäeva klient eeldab rõivakomplektilt eelkõige praktilisust – et see oleks kvaliteetsest materjalist, ei kortsuks ning oleks kergesti hooldatav. Samas et selle üldmuljet oleks võimalik detailide abil hõlpsasti igapäevasest pidulikuks muuta ning nõnda aastalõpusaginas otse kontorist pidulikule üritusele tõtata,“ selgitab Kärtner.
  Soliidne ja trendikas igal hetkel
  Härradel tasub kindlasti ringi vaadata kaupluse mitmekesises triiksärgivalikus. Kvaliteetne ja kortsumatu kangas ning moodne värvivalik pakuvad võimalusi nii päevaseks kui ka õhtuseks ajaks. Kvaliteetsed ülikonnad ja triiksärgid on härrasmehe esimene visiitkaart. Kui komplekti näol on tegu praktilise materjaliga, mis ei kortsu ka reisides ning seda on lihtne kombineerida igas olukorras, on selles hõlbus ka pühadeajal otse kontorist pühademeeleollu sukelduda.
  „Eesti mees kui traditsioonilise tumeda ülikonna ja klassikalist tooni triiksärkide eelistaja leiab endale kindlasti midagi, mis sobitub tema senise garderoobiga,“ kinnitab turundusjuht. Ta lisab, et triiksärki näiteks mugavate chino-pükstega kombineerides on mugav, kuid soliidne igapäevane komplekt olemas. „Peljata ei tasu proovida esmapilgul ehk ka hoopis teistsuguseid, trendikama lõikega riideid – kaupluse teenindaja-stilist oskab näha ja pakkuda neid riideesemeid, millest ise ehk alguses kaarega mööda kõnnite,“ lisab ta.
  Efektne, naiselik ja mugav
  Ka daamid ei pea pettuma – tootevalikust leiab kleite, pluuse, seelikuid, pükse nii töisteks kohtumisteks kui ka õhtusteks üritusteks. Samuti jakke, mantleid, karusnahkseid veste ja muid aksessuaare.
  „Tänapäevane kiire elurütm nõuab lõivu – alati ei ole võimalik leida aega igaks sündmuseks ümber riietuda ning seetõttu eeldatakse rõivastelt nii sisu kui ka vormi – ja seda varahommikul kodust lahkudes kuni hilisöiste vastuvõttudeni. Tänapäeva naine soovib õues valitsevast ilmast ja tegutsemiskiirusest hoolimata naiselik näha välja. Ka talvisel ajal on oluline kombineerida võimalikult hõlpsasti erinevatest riietusesemetest kokku efektne komplekt – näiteks lisada päevasele kontoripluusile jänesenahkne vest – saavutades nõnda pidulikuma üldmulje,“ toob turundusjuht näite.
  Alati on kindel valik klassikaline pidulik tume kleit või komplekt pluus-seelik, mis sobivad nii töisesse kui ka pidulikku olukorda. Komplekti saab elavdada aksessuaaride – salli, ehete, vöö, koti, kingadega – ka neid leidub valikus piisavalt.facebook.com/Cortefiel
  Helena Hiis ASi Kalev jaemüügi turundusspetsialist Foto: Julia-Maria Linna
  KOMMENTAAR
  Helena HiisASi Kalev jaemüügi turundusspetsialistTavaliselt riietun klassikaliselt ja mugavalt. Kuna mulle meeldib riietuda vastavalt enesetundele, ei suuda ma järgmise päeva kostüümi eelmisel õhtul välja valida. Aktiivne elu ei jäta palju aega hommikuste kostüümide valimiseks, mistõttu on minu kindel valik põnevate detailidega siidipluus ja kitsad püksid. Tunnen ennast alati hästi ka kleidi ja kontsadega.
  Stilisti kokku pandud komplektid olid hämmastavalt minulikud. Tundsin end nendes väga mugavalt ja omas elemendis. Mõlemad komplektid said selle lühikese kandmisajaga väga südamelähedaseks. Tõepoolest, ei raatsinudki seljast võtta. Lemmikuks osutus valge pluus, mille tegi põnevaks suur lips. Kuna lipsu sidumise võimalusi on lõpmatult, ei muutu see pluus iialgi igavaks. Pean tunnistama, et selle pluusita ma lahkuda ei suutnud ja nüüd ilutseb see kaunitar minu riidekapis.
  Aivar Rosenberg Baltpile OÜ, projektijuht Foto: Julia-Maria Linna
  KOMMENTAAR
  Aivar RosenbergBaltpile OÜ, projektijuht
  Mu igapäevane elu on väga liikuv ja seega eelistan riietumise puhul mugavust. Triiksärk ja teksad on mu lemmikvalik, kuid aeg-ajalt tõmban asjalikumal päeval ka ülikonna selga.
  Kõige suurem väljakutse oli panna jalga slim-fit teksapüksid. Tavaliselt kannan laiema lõikega mudelit, kuid stilist andis mõista, et see on läinud rong. Ajaga peab ikka kaasas käima ja läksingi õnge. Kõik teavad ju, et šoppamine ei ole Eesti mehe hobide nimekirjas, seega oli ikka väga mõnus küll, kui keegi ütleb, mida selga peab panema ja neid asju üksteise järel proovikabiini tassib.
  Enim meeldisid pakutud valikust triiksärgid, need istusid hästi seljas ja värvitoonid olid sellised, mida ma isegi igapäevaelus pidevalt kannan. Stilisti sõnul ei pea neid eriti palju triikima. Väga mugav!  
  Cortefiel FOTO: Julia-Maria Linna
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum

TalTechi teadur: süsinikdioksiid tuleb kinni püüda
Kliimavõidujooksus aitab meid seni kasutamata tehnoloogia, kirjutab TalTechi vanemteadur Alla Šogenova.
Kliimavõidujooksus aitab meid seni kasutamata tehnoloogia, kirjutab TalTechi vanemteadur Alla Šogenova.
USA börs jätkas tõusu
Kolmapäeval jätkus USA börsidel tõus, kui kõik kolm peamist indeksit ronisid kõrgemale, vahendab Yahoo Finance.
Kolmapäeval jätkus USA börsidel tõus, kui kõik kolm peamist indeksit ronisid kõrgemale, vahendab Yahoo Finance.
Raadiohommikus: uue riskifondi miljonid, meelerahu ja politseinikud allilmas
Neljapäevases hommikuprogrammis teeme juttu endiste politseinike üllatavatest sidemetest allilmaga, mis paljastusid sajandi maffiaprotsessil. Osadest neist saate Äripäevast lugeda juba täna õhtul, osadest neljapäeva hommikul.
Neljapäevases hommikuprogrammis teeme juttu endiste politseinike üllatavatest sidemetest allilmaga, mis paljastusid sajandi maffiaprotsessil. Osadest neist saate Äripäevast lugeda juba täna õhtul, osadest neljapäeva hommikul.
Raadiohommikus: kust tuleb töökius ning kuidas peab maitsema veganpihv?
Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis räägitakse töökiusamisest, veganpihvidest ja lühirendiautode äri toimimisest raskete ilmaolude korral.
Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis räägitakse töökiusamisest, veganpihvidest ja lühirendiautode äri toimimisest raskete ilmaolude korral.