21. juuli 2017
Jaga lugu:

Maksimarket, Konsum ning A ja O muudavad nime

Kauplus A ja O.  Foto: Andras Kralla

Maksimarketid, Konsumid ning A ja O kauplused alustasid üleminekut Coopi kaubamärgile, et muuta tarbija jaoks arusaadavamaks nende kaupluste perekond.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul jääb Coopi hüpermarketeid tähistama laiend Maksimarket ja supermarketeid laiend Konsum ehk siis Coop Maksimarket ja Coop Konsum. Väikepoodide ketimärgi AjaO kasutamine lõpetatakse ning selle asemel saavad kauplused nime asukoha järgi, näiteks Coop Leisi kauplus.

Kaupluste fassaadidel vahetatakse nimed järk-järgult, vastavalt kaupluste renoveerimisplaanile. Vihandi sõnul annab poolteist aastat kestev üleminekuperiood tarbijatele aega uue kaubamärgiga harjumiseks ning aitab vältida tarbetult suurt operatiivkulu. "Ühistukaupmeestena käime hoolikalt teenitud rahaga ringi ega pea vajalikuks rebrändida üleöö kõik 350 Coopi kauplust korraga, vaid pigem teeme rohkem poode samal ajal ka seest korda," lisas ta.

Eesti suurima toidu- ja esmatarbekaupluste grupi Coop Eesti müügivõrgustikku kuulub 350 kauplust. Coop koosneb 19 tarbijate ühistust, millel on 80 000 klientomanikku ja ligi 600 000 püsiklienti. Lisaks kaubandusele hakkab Coop sügisest Coop Panga nime all pakkuma ka pangateenuseid.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum