Äripäev • 16. august 2018 kell 13:52

Raadiohommikus: Elon Muski säutsu tagajärjed

Elon Musk  Foto: Scanpix/Reuters

Teeme puust ja punaseks Elon Muski eelmisel nädalal suure kõmu tekitanud Twitteri säutsu tagajärjed Tesla aktsiale. Ühlasi loodame eetris teada anda, kas Eesti suurpangad on andnud väikeaktsionäridele tagasi võimaluse soetada Alibaba ja teisi kolmanda maailma suurfirmade aktsiaid. Programmi külaline on Marko Oolo, kes räägib Superangeli fondi uuest kiirendiprogrammist.

Kokkuvõtte globaalsetest turgudest teeb börsitoimetuse ajakirjanik Liina Laks.

Hommikut veavad uudistetoimetaja Eliisa Matsalu ja saatejuht Igor Rõtov.

11.00–12.00 "Kuum tool". Juuni lõpus tegi justiitsminister Urmas Reinsalu teatavaks idee muuta nõuete täitesüsteemi nii, et riiginõuete kohustus võetaks ära kohtutäituritelt ning see läheks üle maksu- ja tolliametile. Pakutud plaan tekitas kohtutäiturites teravat vastumeelsust. „Kuumal toolil“ ongi justiitsminister Urmas Reinsalu, kes vastab kohtutäiturite kriitikale ning kõneleb, mis mõttest edasi saanud on. Saatejuht on Priit Pokk.

13.00–14.00 "Kinnisvaratund". Seekord vaatame ärikinnisvara väheke teise nurga alt ehk keskendume sellele, mida tellijana pidada kontorite sisekujundusel silmas – kuidas tagada avatud kontorites piisav privaatsus, millised detailid võivad jääda kahe silma vahele, mis on kontori kujundamisel alahinnatud faktorid ning veel muudki. Saates on külas büroo Kuup Disain sisearhitekt Riin Kärema, saatejuht on Priit Pokk.

15.00–16.00 "Ettevõtlusraadio". Saates tuleb juttu ettevõtte juriidikast, olukordadest ja juhtumitest, millal tuleks advokaadi poole pöörduda. Külaline on vandeadvokaat Olavi-Jüri Luik Advokaadibüroost LEXTAL. Saadet juhib Mart Opmann. Saate on tootnud Investoriteliit.

Hetkel kuum