Äripäev • 28. september 2018 kell 13:18

Raadiohommikus: Eesti kinnisvaraturu ohumärgid

Tõnu Toompark  Foto: Meeli Küttim

Kinnisvaraturul kuhjuvatest probleemidest ning nende mõjudest räägib esmaspäeval Äripäeva raadio hommikuprogrammis kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark. Eestis väljatöötatud targa tänavavalgustuse lahendusega maailma vallutava iduettevõte Cityntel juhatuse liige Alar Võrk jagab India turule mineku kogemusi ning uneseadmete tootja Resmedi esindaja Monika Uustaluga teeme juttu norskamisest ja unehäirete ravist. Esmaspäeva hommikul hoiavad teid ärksana Aivar Hundimägi ja Priit Pokk.

11.00–12.00 "Äripäev eetris". Ajakirjanikud Indrek Mäe ja Pille Ivask võtavad kokku möödunud nädala popimad teemad, näiteks tuleb juttu riigieelarvest, planeeritavast IPO toetusest, USA tehnoloogiasektori viimastest arengutest ning Nordic Business Forumist.

13.00–14.00 "Äritehnoloogia saade". Mille järgi valivad ettevõtjad ja firmajuhid endale nutitelefone, süle- ja tahvelarvuteid ning kuidas IT-vidinate abil muuta end efektiivsemaks või pakkuda klientidele uusi teenuseid, räägivad äritehnoloogia saates Elisa Eesti äriarenduse osakonna juht Merli Üle ning tooteturunduse ja -halduse osakonna juht Margus Õunap. Saatejuht Indrek Kald.

15.00–16.00 "Lavajutud". Tänased esinemised on salvestatud Logistika kogemuskonverentsil "8 lugu elust enesest". Alustuseks pakume kuulata Ragn-Sells kogemust: kas elektriline veok on valmis igapäevaseks tööks? Kõneleb Rainer Pesti (Ragn-Sellsi turundus- ja kommunikatsioonijuht). Teises saatepooles esineb Paul Priit Lukka (Operaili finantsdirektor ja juhatuse liige). Ettekandest kuuleme, kuidas riigiettevõte muutis oma maailmavaadet turutühimiku täitjast turuvõtjaks.

Hetkel kuum