Äripäev • 4. märts 2019 kell 15:58

Raadiohommikus: rindeteated poliitikast ja kokkuvõte börsilt

Täna kell 11 kogunes Reformierakonna juhatus, kus otsustati, et korraldatakse kohtumised Isamaa, SDE ja Keskerakonnaga. Äripäevale teadaolevalt on Reformierakond Keskerakonnaga kohtumise kokku leppinud täna õhtuks.  Foto: Liis Treimann

Teisipäevases hommikuprogrammis pakume värskeid teateid poliitikarindelt, kust võib hakata selguma, kellega Kaja Kallas valitsuse moodustab.

Eesti börsiettevõtete mullune sooritus on nüüd teada, Äripäev teeb kokkuvõtte ja kodubörsi arenguid kommenteerib börsijuht Kaarel Ots.

Koos ajakirjanik Liina Laksiga käime üle olulised uudised laiast maailmast. Hommikuprogrammi toovad kuulajateni Rivo Sarapik ja Igor Rõtov.

Päev jätkub nelja saatega.

11.00–12.00 "Investor Toomase tund". Võtame kokku tulise veebruarikuu aktsiaturgudel ning heidame pilgu märtsikuu arengutele. Kuidas läks investor Toomase portfellil? Mis tõi tulu ja mis tegi tuska? Kes on tänavused Balti börside dividendistaarid ja kes näitab nõrkusemärke. Millised sündmused tõotavad liigutada aktsiaturge märtsikuus? Nende teemade üle arutlevad saates börsitoimetuse ajakirjanikud Anu Lill, Kaspar Allik, Indrek Mäe ja Liina Laks.

12.00–13.00 "Juhi jutud". Uus saatesari, mis toob igas saates kuulajateni ühe silmapaistva Eesti juhi loo, juttu tuleb nii tema valusamatest õppetundidest, põhimõtetest, eeskujudest kui ka sellest, mida peaks hea juht õppima ning kas ta ennast iseenda ülemuseks sooviks.

Sarja alustab tiitli parim juht 2018 võitja Kai Realo, kes räägib intervjuus lisaks oma töövõtetele ning aja, inimeste ja iseenda juhtimisele ka juhtide vaimsest tervisest ning läbipõlemise vältimisest ja vastab ootamatutele küsimustele. Saatejuht on Rivo Sarapik.

13.00–14.00 "Eetris on Tallinna Ülikool". Tutvume eesti keele professori ja eesti filoloogia vilistlase Reili Argusega, kellega arutleme keelenõuete ja eesti keele püsima jäämise üle ning uurime, kuidas ettevõtetele peavalu tekitavast liigsest kantseliidist dokumentides lahti saada. Saadet juhib Liis Amor.

15.00–16.00 "Lavajutud". Saade on salvestatud toitumis- ja liikumisravi konverentsil. Uuringute põhjal on täiskasvanud elanikkonna hulgas pooltel inimestest üks või mitu kroonilist haigust, mille puhul peaks patsient lisaks raviplaani järgimisele korrigeerima ka oma toitumist ja elustiili.

Kust ja kuidas leida motivatsiooni muudatuste tegemiseks? Kuidas selleks süsteemset praktilist abi ja tuge pakkuda? Sõna saab Pipedrive'i personal coach, Ambromedi kliiniku psühholoog, spordiklubi Võimla peatreener Jorgen Matsi. Tema esinemine kannab pealkirja „Kuidas teha liikumissoovitustest liikumisharjumusi?“.

Kuulake raadiot otse SIIT.

Hetkel kuum