Tallinn kannab tuleval aastal spordipealinna tiitlit ning eesmärk on jõuda liikumisharrastustega ka nende inimesteni, kes on neist seni kõrvale jäänud.
- Tallinna abilinnapea Kaarel Oja (vasakul) võttis vastu Euroopa spordipealinna tiitli. Foto: Erakogu
Euroopa spordipealinna aasta on jagatud 12 erinevaks teemakuuks. Jaanuaris on fookuses suusasport, veebruaris kahevõitlus, märtsis uisusport, aprillis matk ja kepikõnd, mais jooksmine, juunis jalgrattasport, juulis rannasport, augustis pallimängud, septembris orienteerumine, oktoobris fitness, novembris mõttemängud ja detsembris discgolf.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jalgpall peab Eestis saama samamoodi ühiskonna ja majanduse osaks nagu Põhjamaades, ütles endine tippjalgpallur Ragnar Klavan Äripäeva raadiole, kommenteerides kandideerimist Eesti Jalgpalli Liidu presidendiks.
Jätkuva kasvuruumiga Eestis avatakse aina uusi ja uusi klubisid
“Võimlema peab,” ütlevad Eesti spordi- ja fitnessiklubide eestvedajad, aga mitte oma keha liigutamise, vaid klubide laienemise kohta.
Tallinna koalitsioonileppest leiab punkte, mis võivad tööd anda taristuehitajatele ja arendajatele, tõmmata sirgemaks bürokraatia keerdkäigud ning tuua siia rohkem turistide raha.
Ka Villig avas oma padeliäri
Maailma kõige kiiremini populaarsust koguv spordiala padel ei ole Eestigi ärimehi külmaks jätnud. Hoogsalt ratsutatakse laineharjal, mis tõotab veel tuure koguda.
Rahvusvahelise veebipõhise maaklerfirma Freedom24 analüütikud on välja selgitanud kümme ettevõtet, mille börsile minek (IPO) saab olema alanud aastal finantsmaastiku keskmes. Nende seas on nii tehisintellekti uuendajaid, digitaalse turvalisuse liidreid kui ka kiirmoehiiglasi, lisaks ettevõtteid, mis püüavad positsioneerida ennast mõnedes võtmekategooriates ja meelitada ligi kõige tähelepanelikumaid investoreid.