Äripäev • 12 jaanuar 2016

Meediamagnaat Rupert Murdoch kihlus eksmodell Jerry Halliga

Meediamogul Rupert Murdoch kihlus eksmodell Jerry Halliga  Foto: epa

Täna ilmus Londoni ajalehe Times sünni-, abielu- ja surmarubriigis meediamogul Rupert Murdochi ja endise supermodelli Jerry Halli kihlumiskuulutus.

Austraalia päritolu, kuid USA kodakondsusega meediamogul.

Ettevõtte News Corporation aktsionär, juhatuse esimees ja tegevdirektor.

Tema ettevõttele kuuluvad paljude väljaannete seas näiteks: The New York Post, Wall Street Journal, The Sun, The Times, The Sunday Times. Huvid ka Venemaal ärilehes Vedomosti, kus osalus 33%.

Raamatukirjastus Harper Collins.

Televisioon: Foxi kõik kanalid, National Geographicu kanalid, Sky satelliidikanalid.

Tema vara väärtuseks on hinnatud 11 miljardit dollarit.

84aastane Murdoch ja 59aastane eksmodell on olnud paar neli kuud, neid tutvustasid teineteisele Murdochi õde ja õetütar. Moguli ja eksmodelli suhe jõudis meediasse pärast seda, kui nad ilmusid oktoobris koos vaatama ragbi maailmakarika finaali Londonis.

Murdoch ja Hall kihlusid nädalavahetusel Los Angeleses, kus nad käisid Kuldgloobuse galal.

Rupert Murdochil on lapsed Prudence, Elisabeth, Lachlan, James, Grace ja Chloe Murdoch. Mick Jaggeri eksnaine Jerry Hall on nelja lapse ema: Elizabeth, James, Georgia ja Gabriel Jagger.

Murdochile on see neljas abielu, Hallile teine – või isegi esimene, sõltuvalt sellest, kas arvestada Mick Jaggeri väidet nende 1999. aasta lahutuse käigus, et nende 1990. aastal Balil peetud hindu laulatus polnud seaduslik.

Murdoch on olnud abielus endise stjuardessi Patricia Bookeriga, eesti juurtega ajakirjaniku Anna Torviga ning viimati ettevõtja Wendi Dengiga, kellega lahutas 2013. aastal pärast 14aastast abielu.

Murdochi pressiesindaja sõnul on paar nautinud viimaseid kuid teineteise seltsis, vaimustatud abieluplaanidest ning oma ühisest tulevikust.

Hetkel kuum