Sony kurikuulus “Intervjuu” osutus üliedukaks

29. detsember 2014, 20:17
Sony Pictures
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141229/BORS/141229864/AR/0/AR-141229864.jpg

Sony Pictures sõnas, et nende uusim, skandaalne film "Intervjuu" teenis läbi interneti müügi pealt enam kui 15 miljonit dollarit ning veel 2,8 miljonit dollarit kinodes.

See on tugev tulemus, võttes arvesse filmi saatvat kõmu peale küberrünnakut, milles süüdistatakse Põhja-Koread, vahendab CNBC.

Komöödia, mis kujutab Põhja-Korea liidri Kim Jong-un'i mõrva, teenis avanädalavahetusel peaaegu sama palju tulu kui see oleks teeninud siis, kui küberrünnakust põhjustatud näitamispiirangut poleks olnud.

Filmistuudio kommenteeris, et filmi on ostetud või renditud internetist enam kui kaks miljonit korda nelja päeva jooksul, muutes selle Sony online filmide esinumbriks läbi aegade.

“See on hiiglaslik number,” sõnas Exhibitor Relationsi analüütik Jeff Bock.  

Eelmisel kuul tabas Sony filmistuudiot hävituslik küberrünnak, mis USA andmetel tuli Põhja-Koreast. Filmi linastus 331 sõltumatus kinos. Paljud kinosõbrad ja kinode omanikud sõnasid, et nad toetavad filmi sõnavabaduse nimel.

44 miljoni dollariline film, mille peaosades mängivad Seth Rogen ja James Franco, oleks prognooside kohaselt pidanud Boxoffice.com andmetel oma avanädalal teenima vähemalt 20 miljonit dollarit, seda juhul, kui seda oleks vabalt näidatud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. December 2014, 20:17
Otsi:

Ava täpsem otsing