Kaspar Allik • 14 jaanuar 2019
Pro Kapital on võlakohustuste refinantseerimiseks loonud kontakte finantsinstitutsioonidega väljaspool Eestit, samas ei välistata läbirääkimisi koduturul.  Foto: Liis Treimann

Pro Kapital asub laene refinantseerima

Pro Kapital Grupp andis börsiteate vahendusel teada tulevastest investorkohtumistest, mille eesmärk on olemasolevaid võlakohustusi refinantseerida.

Kuigi enne konkreetse plaani selgumist ei saa ettevõtte rohkem infot anda, ütles finantsjuht Angelika Annus, et kontakte on loodud finantsinstitutsioonidega väljaspool Eestit. "Samas ei välista me võimalikke läbirääkimisi koduturul juhul, kui pakutavad tingimused sobivad,“ lisas ta.

Börsiteate järgi on loonud T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskuse valmimine ning finantstulemuste paranemine soodsa pinnase finantseerimiskohustuste vähendamiseks. Sellest lähtuvalt korraldab ettevõte investorkohtumisi 2019. aasta esimeses kvartalis ja pärast seda valitakse parim viis võlakohustuste refinantseerimiseks ning majandustulemuste parandamiseks.

Täna on Pro Kapitali aktsia langenud 4,8 protsendi jagu, 1,56 eurole. Poole aasta lõikes on aktsia kerkinud 3,8 protsendi võrra.

Ettevõtte neljanda kvartali tulemused avaldatakse 30. jaanuaril 2019.

Hetkel kuum