Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
PRFoods: lõppenud on ettevõtte üks keerulisemaid aastaid
Kalatootja PRFoods kaotas majandusaasta neljandas kvartalis käibes, kuid suutis lõpetada kvartali mullusest väiksema puhaskahjumiga. Aasta lõikes kujunes puhaskahjumiks 1,47 miljonit eurot.
Neljanda kvartali müügitulu langes võrreldes mullusega 3%, 21,5 miljoni euroni, mille taga on ettevõtte sõnul eelkõige väiksem müük Eesti tehasest Soome ning toorkala vahendamise vähenemine Soomes.
Veel kuni 20. juuni pärastlõunani on jaeinvestoritel võimalik osa saada Summus Capitali avalikust võlakirjaemissioonist. Summus Capital on üks Baltikumi ja Poola kiirelt arenev kinnisvarainvesteeringute ettevõtte. Tegemist on suuruselt ühega viimaste aastate olulisematest võlakirjapakkumistest Baltikumis ning ühtlasi esimese korraga, kui Summuse võlakirju saavad märkida ka jaeinvestorid Eestis, Lätis ja Leedus.