Baltikumi suurima erootikapoe omanik lubab börsiplaanid taaselustada

  Kuigi turul on palju väikseid tegijad ja turuliider Hot Lips võiks need ära osta, siis viimase omanik Timo Majuri sõnul on oht, et hoopis neid ostetakse ära. Samas vihjas Majuri, et paari aasta pärast võib tema ettevõte minna börsile.

  Praegu on väga raske, sest konkurente tekib igakuiselt juurde, rääkis Majuri Äripäeva raadio hommikuprogrammis. Ta tõdes, et väikeseid konkurente on tekkinud nii palju, et need mõjutavad Hot Lipsis suurte brändide müüki.

  “Me oleme kunagi kaalunud ostmisi ja ülevõtmisi,” sõnas Majuri ning lisas, et pisifirmasid pole mõtet eriti osta. “Suurem tõenäosus on see, et keegi ostab meid ära, kas Soomest või kuskilt mujalt.”

  Mõned aastad tagasi oli Majuril plaan minna börsile, kuid see jäi katki. Ettevõtja tahaks minna börsile ühise kaubandusettevõttena, kuhu kuulub Hot Lipsi ja Majuri teine äri HC Gymi ettevõtted. Ettevõtetel kokku koos tütarfirmadega on üle 250 000 kliendi.

  “Vaatame siin reaalselt võiks olla aasta või kahe pärast valmis, et alustaks uuesti seda protsessi, kuna see on ühe korra juba läbi käidud” tõdes Majuri. Ta lisas, et börsile minekuks peab paika panema ka laienemisplaani, sest muidu poleks avalikul rahakaasamisel mõtet.

  Lisaks rääkis Majuri, kuidas Hot Lipsi poel läheb ning mis on erootikapoe kõige populaarsem toode. Samuti on Majuri eraisikust kõige suurem Tallinki aktsionär ning selgitas oma valikuid börsil.

  Timo Majurit intervjueeris Gregor Alaküla.

  Foto autor: Liis Treimann.

  • Hommikuprogramm
  • 21.02.2024
  KIIRUS:
  Baltikumi suurima erootikapoe omanik lubab börsiplaanid taaselustada
 • Hetkel kuum