Robotid murravad koolitustesse: AI jälgib videotunnis takerdumiskohti

    Tehnilised lahendused aitavad korduvaid ülesandeid lihtsa vaevaga ära hoida, toota uut sisu kulusäästlikult, aga ka jälgida õppijate edusamme - näiteks kogub AI infot, mil õppijatel on olnud raske, nad on video kinni pannud, pausi pidanud või hoopiski tagasi kerinud. Koolitajale on see oluline info, mis aitab õppimist paremaks teha, selgub saatest.

    Värskes "Õppetunni" saates räägime digiajastu koolitusprogrammide väljakutsetest: kuidas tehnoloogiliste uuenduste, erinevate õppemetoodikate ja -tehnikatega muuta õppimine efektiivsemaks ja kaasahaaravamaks.

    Kuidas luua õpitee, mis arvestab õppijate erineva kognitiivse võimekuse, erinevate ootuste ja vajadustega, aitab säilitada õppija motivatsiooni, pakub mängulisi elemente ja väärtuslikku interaktsiooni kaasõppijatega ning võimaldab efektiivselt kohandada õppesisu õppija vajadustest lähtuvalt.

    Külalisteks on BCS Koolitus tegevjuht Anni Sild ja värbamisagentuuri IT Talent asutaja ja juht Julia Jolkin. Räägime BCS Koolituse veebiplatvormist Skillaby, mis aitab lihtsustada ja automatiseerida töötajate sisseelamise koolitusprogramme ning IT Talent värbajate akadeemiast, kus IT värbajatele vajalikud oskused: produktiivsus, tehisintellekt ja automatiseerimine antakse edasi parimat õpikogemust silmas pidades.

    Saatejuht on Katre Savi.

    Pildil vasakult: Anni Sild, Katre Savi ja Julia Jolkin. Foto: Andres Laanem

    • Õppetund
    • 01.02.2024
    KIIRUS:
    Robotid murravad koolitustesse: AI jälgib videotunnis takerdumiskohti
  • Hetkel kuum