Kui hea on su otsustushügieen?

  Olgu tegu juhtimise või igapäevaeluga, tuleb igal hetkel langetada otsuseid. Juhtide puhul võib halb otsus mõjutada nii ettevõtte majandustulemusi kui paljusid inimesi. Teadmatusest langetatud halb isiklik terviseotsus võib viia haiguste ja kaebuste nõiaringi. Saates tulebki juttu kahest Äripäeva kirjastuse uuest raamatust, mis aitavad kaasa tõhusamate ja selgemate otsuste langetamisele nii juhi- kui indiviiditasandil.

  Saate esimeses pooles vestlevad patsiendiportaali virtuaalkliinik.ee juht Tuuli Seinberg ja Ennetusmeditsiini Kliiniku perearst Sergey Saadi raamatust „Lümfisüsteem ja pikk elu. Tervise salajane allikas“ ning sellest, kuidas langetada elustiilivalikuid, mis aitavad turgutada nii lümfe kui ka seeläbi üldtervist.

  Saate teises pooles räägivad Äripäeva Teabekirjastuse juht Liivi Kedelauk ning tippjuhtide koolitajaid Mare Pork ja Heiti Pakk sellest, mis juhtimisotsused „müraseks“ võib muuta ning milliseid lahendusi pakub paremate juhtimis- või investeerimisotsuste langetamiseks Daniel Kahneman oma uues menukis „Müra. Otsustusvigade põhjustest“.

  Foto: Raul Mee

  • Äripäeva raamatuklubi
  • 25.01.2023
  KIIRUS:
  Kui hea on su otsustushügieen?
 • Hetkel kuum