11. november 2017 • 1 min
Jaga lugu:

Äriplaani eri: Raasuke, Rand, Vips ja Läänemets

Erkki Raasuke, Luminori juht.  Foto: Raul Mee

11. novembri saade "Äripäeva persoon" on eriline ja toob kuulajani nelja Eesti juhtiva majanduskonverentsi esineja intervjuud.

Esimeses veerandis räägib Luminori panga juht Erkki Raasuke, kuidas ta ilma tegutsemiseta olla ei saa ning keda eelmisel aastal parimaks juhiks valitu omale eeskujuks peab.

Teises veerandis räägib põllundusettevõtja Jaak Läänemets. Ta on põllumees, kel ei ole kombeks teha saagiprognoose. Läheb nii kuidas läheb, tema on valmis vastu võtma kõik, mis talle põllu poolt on määratud. Läänemets on firma Avispeamees juht ja Uuetoa talu peremees.

Kolmandas veerandis kõneleb riiklike üürimajade projekti toetaja Raivo Rand, kes on ehitusfirma Rand&Tuulberg üks omanikke. Ta räägib, mismoodi peaks elamuturgu arendama. Suurematesse linnadesse arendusi plaanides tuleks vaadata linna kui tervikut, samuti peaks seadused soodustama üürnike võtmist.

Neljandas veerandis saab sõna ABC Grupi juht Jüri Vips. Vähe on küsimusi, millele ta vastuseid ei leia. Aga millise summa eest on ta nõus oma ärid maha müüma? Vipsi sõnul on äri nagu oma lihane laps.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt