29. veebruar 2016
Jaga lugu:

Gasell: Nordauto edu võti – suurim valik garantiilisi kasutatud sõidukeid Eestis

NORDAUTO tegevjuht Janek Mõik  

Eesti suurima sisesalongiga kasutatud autode müüja Nordauto Grupp OÜ müüb aastas üle 1000 sõiduki. Ettevõtte edu võtmeks on pakkuda kasutatud auto ostjale samaväärset teenindust nagu margiesinduses. Klient saab osta salongist tehniliselt korras, puhta ja garantiiga sõiduki, mille liisingu- ja registreerimis dokumendid vormistatakse kiiresti kohapeal.

Täna pakub Nordauto Grupp OÜ parimat valikut garantiilisi autosid, mis on nii eelmiste kasutajate poolt hästi hoitud kui ka enne salongi toomist üle kontrollitud.

„Olen samas valdkonnas töötanud juba 20 aastat ja see on andnud väga hea ettekujutuse, mida kliendid tegelikult autode valikul vajavad. Margiesindustel on sageli kasutatud sõidukite müük veidi tagaplaanil, sest nad on orienteeritud uute autode müügile. Meie soov on pakkuda kliendile samasugust teenust nagu ta saaks uue auto ostul,“ tutvustab ettevõtte tegevjuht Janek Mõik.

Täna pakub Nordauto Grupp OÜ parimat valikut garantiilisi autosid, mis on nii eelmiste kasutajate poolt hästi hoitud kui ka enne salongi toomist üle kontrollitud. Tallinnas, Kadaka tee 72A asuva salongi müügisaal mahutab 2000 m2 pinnale kuni 120 sõidukit, lisaks on samas kliendi ooteruum ja auto loovutamisnurk ning oma pesula ja töökoda. Hetkel käivad tööd ruumide laiendamiseks, mis suurendab müügisaali ligi 30 autokoha võrra ning lisab uusi võimalusi töökojale.

„Kõiki teenuseid ei ole otstarbekas sisse osta, vaid oluline on omada oma kindlat „tagatuba“: näiteks töökoja ja pesula osas. See kiirendab protsesse ning seejuures annab meile võimaluse pakkuda oma klientidele pärast autoostu samasugust hooldus- ja remonditeenust nagu autoesindused ikka pakuvad,“ selgitab Mõik.

Nordauto puhul on tegemist suhteliselt uue kaubamärgiga, mis toodi turule septembris 2014 ja hakkas tegutsema müügisaalis, kus varem asus EurostAuto kasutatud sõidukite müügiosakond. „Iga äriga kaasneb risk, kuid meie oma on end ära tasunud,“ nendib tegevjuht, lisades, et kui 2014. aastal oli ettevõtte käive alla 10 miljoni, siis 2015 oli see juba 16 miljonit ning müüdud sai 1075 autot. Tänavu prognoositakse 10-15% suurust kasvu.

Automüüjal on olemas suur kliendibaas ning väga head partnerid liisingfirmade ning Marsh Kindlustusmaakleri näol, tänu kellele saab müüa sõidukeid heade liisingutingimustega ning anda neile kaasa garantii. Autode sortiment on lai ning sellesse on palju investeeritud. Nordauto Grupp on usaldusväärse rendifirma ALD Automotive müügiesindaja Baltikumis. Tegemist on firmaga, mis ostab täisteenusrendiks ainult uusi autosid, hooldab ja remondib neid korralikult ning siis müüb need juba mõne aasta möödudes.

Nordauto pakub autosid hinnaklassis 1500 kui ka 150 000 eurot. Neil on Eesti parim kasutatud Land Roverite valik, samuti on sealsamas Land Roveri teenindus, hooldus, diagnostika ja varuosade ladu. Soovijad leiavad salongist ka maagaasi- ja hübriidautosid.„Väikese firma eelis on vabadus teha oma klientide elu võimalikult mugavaks. Meilt saab klient valitud auto koos dokumentide ja ülevaatusega kätte ühe tööpäeva jooksul,“ toob Mõik näite, lisades, et vastavalt kliendi soovile on Nordauto alati nõus ostma ära ka tema senise sõiduki ning aitama ümber vormistada eelmisele autole tehtud liisingu. Kui meeldivat autot kohapeal ei ole, on võimalik koos automüüjaga erinevatest oksjonikeskkondadest valida välja unistuste sõiduk ning tellida Nordautolt ostmisega kaasnevate dokumentide vormistamise ning transporditeenuse Eestisse.

„Kujundame oma standardid inimeste soovide järgi ning töötame põhimõttel, et autoost peab olema mugav, lihtne ja turvaline. Meie üheks tugevuseks on kindlasti garantii pakkumine – see on kliendi jaoks oluline argument, kuid mitte alati põhiline,“ ütleb tegevjuht, tänades kõiki ettevõtte seniseid kliente usalduse eest ning oodates külla kõiki teisi autohuvilisi, kelle jaoks on oluline osta korralik praktiline sõiduk usaldusväärsest kohast. Samuti on oluline, et iga ostuga käib kaasas ka positiivne emotsioon!

Jaga lugu:
Hetkel kuum