• Jaga lugu:
  Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

  Panasonic toob kokku Euroopa digitehnoloogiahuvilised

  Panasonicu ekraanil nähtu on ehedam kui voldik.

  7. septembril oodatakse kõiki digitehnoloogiahuvilisi Tallinnas Park Inn by Radisson Meritoni hotellis Panasonicu tooteid tutvustavale mastaapsele üritusele. Mujal juba traditsiooniks saanud mess toob Eesti Panasonicu maailmakaardile koos Poola, Prantsusmaa, Norra, Rootsi, Taani, Türgi, Belgia ja Hollandiga.

  Panasonic on pikaajalise traditsiooniga firma, mis tegeleb oma ajast ees oleva tehnoloogia tootmise ja edasiarendamisega juba aastast 1918.

  Euroopa suuremates linnades Panasonicu tooteid tutvustav mess pakub huvilistele unustamatut teekonda elektroonikamaailma. Kohapeal on võimalik tutvuda uute toodetega ning väljas on innovaatilisi lahendusi näitlikustavad installatsioonid.
  Kindlasti tasub messile tulla neil, kes soovivad kursis olla uute digitehnoloogiliste arengutega. Panasonic on pikaajalise traditsiooniga firma, mis tegeleb oma ajast ees oleva tehnoloogia tootmise ja edasiarendamisega juba aastast 1918 ning senised uuendused on võetud kahel käel vastu terves maailmas.
  Panasonicu turundusjuht Izabela Pikus kinnitab, et äriklientidele mõeldud messil tuuakse Euroopa partnerite ja klientideni moodsaimad Panasonicu tooted, mida saab kasutada muuseumides, hotellides, kontserdisaalides, konverentsikeskustes ning mujal. „Loodame, et suudame Panasonicu digitehnoloogiliste lahendustega pakkuda klientidele lisaväärtust, mis viib nad konkurentidest ette.“
  Kella 10–15 vältaval üritusel saavad kohaletulnud alustuseks tutvuda välja pandud toodetega. Päeva esimene pool keskendub Panasonicu tähtsamatele digitaalsetele lahendustele ning teises pooles on tähelepanu keskmes muuseumides ning meelelahutuses kasutatavad projektsiooniseadmed. Seejärel on võimalik taas tutvuda väljapanekutega, küsida küsimusi ning suhelda kohaletulnutega.
  Muuda oma elu Panasonicu abil
  Selleaastasel messil on Panasonic väljas mitmete uudistoodetega, mis teevad äriklientide elu senisest hõlpsamaks.
  Välja on töötatud uus ID-tehnoloogia, mille puhul on Panasonicu monitorist saadetava digitaalse signaali lugemine senisest lihtsam ning vajab rakendamiseks vaid nutitelefoni allalaaditavat äppi. Võrreldes varasemate tehnoloogiatega on uuel ID-tehnoloogial tunduvalt parem kvaliteet, hind ja kiirus.
  Samuti tutvustab Panasonic oma kõige kohanemisvõimelisemat, paindlikumat ja mitmekülgsemat infoekraanilahendust – AF1 ekraaniseeriat. OpenPort ™ PLATVORM on operatsioonisüsteem, mida on võimalik senisest lihtsamini installeerida ning kohandada erinevatele suurtele ekraanilahendustele sobivaks.Panasonic pakub uute laserprojektoritega kõrge kvaliteediga videoprojektsiooni. Endisest suurema valgusjõuga lasertehnoloogial baseeruvad projektorid on oluliselt pikema tööajaga, hõlpsasti paigaldatavad ning võimaldavad paigaldust ka keerulisemates installatsioonides. Kindlasti võib lasertehnoloogia plussidena tuua välja pikema hooldusvaba eluea, toimimise madalamal temperatuuril ning tavaprojektoritega võrreldes madalama energiatarve.Esitletavate toodete hulka kuuluvad ka maailma esimesed kõrgkvaliteetsed ultra lähikuva projektori objektiivid, mis võimaldavad vähendada projektsioonile vajalikku ruumi kuni 60%.Olulisel kohal on kindlasti 4K tehnoloogia, mis laseb meil näha avalikus ruumis üha detailsemalt. Uue 4K tehnoloogiaga monitorid võimaldavad tunnetada intensiivsemaid värve ning üliteravat resolutsiooni.Panasonicu pluss on tooted, mida saab kasutada erinevatel tasanditel, luua pilkupüüdvaid rakendusi ka kõver- või ebatasastel pindadel. Nõnda võib näiteks muuseumi või teemapargi keskkonnas olla võimalik luua varju tekitamata painutatud või kaardus pilt, seda isegi siis, kui inimesed seisavad ekraanile väga lähedal.
  Senine koostöö toetab kultuuri ja ettevõtlust
  Panasonicu senine tegevus on toetanud alati uudse tehnoloogia jõudmist nii kodudesse, kontoritesse kui ka avalikku ruumi.
  Senised märkimisväärsed koostöövõimalused on seotud Toyotaga, kellega koostöös aastatel 2014–2017 plaanitakse paigaldada üle 4000 Panasonicu toote Toyota rohkem kui 2000 esindusse üle Euroopa. Seni on projekti saatnud edu ning tagasiside on olnud ääretult positiivne. Eesmärgiks on anda autoostjatele koostöös salongitöötajaga võimalus ise disainida mudeli valimise järel sobivat värvi, sisustust ja lisatarvikuid lisades meelepärane auto ning seda Panasonicu ekraanilt salongis siis kohe näha. Ekraanil nähtu on ehedam kui voldik ning nõnda tunneb klient, et ostab auto, mille loomisel on ise kaasa löönud.
  Eurovisioni lauluvõistlus 2014, Milan Expo 2015 ja Coldplay kontsert on vaid mõned näited sellest, kuidas Panasonic on uudsete projektorite ja laservalguse abil loonud unustamatud hetked laias maailmas. Nüüd saame 7. septembril sellest meiegi osa.
  Panasonicu tootemessil osalemiseks registreeru siin:
  Ajalooliste hetkede taasavastamine on Panasonicu abil lihtsam.
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum

Eva Truuverk: Eestist võiks saada rohepöörde Silicon Valley
Kui me tahame ühiskonda järgmisele tasemele tõsta, peame leidma uue mudeli, mis soodustaks arengut ning mille tulemusena looduskeskkond on hoitud ja taastatud, kirjutab arvamuskonkursi Edukas Eesti toetaja, Rohetiigri eestvedaja Eva Truuverk.
Kui me tahame ühiskonda järgmisele tasemele tõsta, peame leidma uue mudeli, mis soodustaks arengut ning mille tulemusena looduskeskkond on hoitud ja taastatud, kirjutab arvamuskonkursi Edukas Eesti toetaja, Rohetiigri eestvedaja Eva Truuverk.
Börs: Dow Jones tõusis kaheksa kuu kiireimas tempos
USA aktsiaturgudel oli neljapäeval korralik tõus ning investorid kasutasid omikronitüve murest tekkinud langust ostmiseks, vahendab Reuters.
USA aktsiaturgudel oli neljapäeval korralik tõus ning investorid kasutasid omikronitüve murest tekkinud langust ostmiseks, vahendab Reuters.
Raadiohommikus: börsi uustulnuk, Elisa uus juht ja abilinnapea
Nädala viimases Äripäeva hommikuprogrammis uurime Elisa Eesti plaanide ja juhivahetuse tagamaade kohta telekomi uuelt tegevjuhilt Andrus Hiiepuult.
Nädala viimases Äripäeva hommikuprogrammis uurime Elisa Eesti plaanide ja juhivahetuse tagamaade kohta telekomi uuelt tegevjuhilt Andrus Hiiepuult.
Aita valida Aasta Ettevõtja 2021
Äripäev valib taas aasta silmapaistvaimat ettevõtjat. Teie ees on nominendid, kes sel aastal tiitlile rebivad.
Äripäev valib taas aasta silmapaistvaimat ettevõtjat. Teie ees on nominendid, kes sel aastal tiitlile rebivad.