Tallinna Hoiu-laenuühistu tähistas 8. sünnipäeva

07. september 2018, 09:13
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180907/CM/180909797/AR/0/AR-180909797.jpg

Tallinna Lauluväljakul toimus 29. augustil Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmetele iga-aastane pidulik koosviibimine.
Ühistu juhatuse liikme Annely Ojametsa sõnul näitab ettevõtte areng kaheksa aasta jooksul, et on pälvitud inimeste usaldus. Kogu ürituse vältel oli võimalus kohtuda ja vestelda kõigi ühistu juhtkonna liikmetega. „Kokkusaamised vabas õhkkonnas ühendavad meie investoreid, kes on avatud meelega ja alati õnnelikud kohtumiste üle,“ kommenteeris Ojamets.

Seekordseks üllatajaks ja meelelahutajaks kohtumisel oli mustkunstnik oma põnevate trikkidega. Ürituse kirss tordil oli aga Jüri Homenja, kelle laulude saatel nauditi pidu 18.00 kuni 21.00. Osalejatel jagus ürituse kohta vaid kiidusõnu.
Ojamets rääkis, et ühistu kokkusaamised on saanud juba südantsoojendavaks traditsiooniks. Liikmed veedavad suvelõpu mõnusas soojuses üksteisega kohtudes meeldivalt aega ja võtavad kokku lõpusirgel kulgev aasta. Ka selle aasta ilmaolud toetasid igati üritust ja võimaldasid nautida kontserti, vestelda üksteisega, nautida parimaid suupisteid, tantsida ja lihtsalt veeta kena õhtupoolikut.

Alates 2010. aastast ühendab Tallinna Hoiu-laenuühistu inimesi, kes ei taha võtta riske, kuid soovivad teenida raha. Investeerimiseks on Ojametsa sõnul mitmeid erinevaid võimalusi, aga Tallinna Hoiu-laenuühistu investorid valivad just neid põhjusega. „Kaheksa-aastane töökogemus ja pea 2000 hoiustajat – räägib sellest, et meid usaldatakse,“ on ta uhke tehtud töö üle.

Tallinna Hoiu-laenuühistu osakapital on 2 666 859 eurot.

„Tallinna Hoiu-laenuühistu on praktiliselt nagu huviklubi – me ühendame inimesi, kes soovivad raha teenida,“ ütles Ojamets.

Tallinna Hoiu-laenuühistus saavad investorid raha hoiustada ja samuti saavad soovijad laenu võtta. Raha paigutamine Tallinna Hoiu-laenuühistusse on Ojametsa sõnul madala riskiga, kuna ühistu annab laene vaid kinnisvara tagatisel.

Tallinna Hoiu-laenuühistu kontor asub Tallinna kesklinnas Narva mnt 2.
Lisainfo: www.erahoius.eeinfo@erahoius.ee, telefon 663 0118

Tegemist on finantsteenuseid osutava ettevõttega. Tutvu Tallinna HLÜ tegevuse ja finantsteenuste tingimustega, vajadusel pea nõu asjatundjaga.

.

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. September 2018, 09:13

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing