18. juuni 1997 kell 22:00

Tavaliste patareidega GSM-telefon

11. juunil tuli turule uus Motorola GSM-telefon. Kasutaja jaoks peaks uue Motorola d160 eriti atraktiivseks tegema fakt, et telefonis saab kasutada nelja tavalist AA-patareid juhul, kui ta äkki avastab, et tema telefoni aku on «mahlast» tühi. AA- või liitium-patareid hoiavad teid kättesaadaval kuni 120 tundi, mis peaks olema piisav aeg, leidmaks võimaluse aku uuesti laadida. Patareisid ei saa siiski telefonilaadija abil uuesti täita.

Ümara disainiga telefoni ekraanilt saab pidevalt infot aku laetuse ning võrgusignaali tugevuse kohta. Ekraan on kaherealine, mahutades kokku 2x12 märki pluss ikoonid. Valitud numbri maksimaalpikkus on 20 märki ning nime pikkus 16 märki. Suured ja hästi paigutatud klahvid võimaldavad kiiresti ja korrektselt valida soovitud numbrit. Kasutamist lihtsustavad eraldi klahv kõneposti helistamiseks ning üheksa enimkasutatava telefoninumbri kiirvalimine. Kümne viimase numbri kordusvalimine ei ole probleem -- suur OK klahv teeb seda hetkega. Kõnele vastamiseks võib vajutada suvalist klahvi.

Nimed ja telefoninumbrid saab kiirmenüü abil salvestada mällu hetkega ning telefon järjestab need automaatselt tähestikulisse registrisse.

Hetkel kuum