7. september 1997 kell 22:00

Aare Tamme lahkub Väikeselt Munamäelt

Sööstlaskuja Aare Tamme lahkus Väikese-Munamäe Arenduse ASi tegevtööst ja nõukogust omal soovil, põhjendades seda vastuoludega Väikese-Munamäe Arenduse ASi uue juhatuse esimehe Ivo Kolloga.

Tamme sõnul on juulis 51% Väikese-Munamäe Arenduse ASi aktsiaid omandanud ehitusettevõtte ASi Feer eesmärgid suusakeskuse arendamisel teistsugused kui temal. Tamme väitel on Väikese-Munamäe Arenduse ASi omanikud Teet ja Priit Jagomägi sõlminud tema teadmata Feeriga lepinguid.

ASi Feer tegevdirektor, Väikese-Munamäe Arenduse ASi juhatuse esimehe Ivo Kollo sõnutsi on aga Tamme rikkunud jämedalt ärieetikat. Tamme oli Väikese-Munamäe Arenduse nõukogu liige, mäe juhataja ning ühtlasi teostasid mäel töid tema erafirmad, rääkis Kollo. «Seega ise tellis, ise tegi ja ise võttis tööd vastu ka,» lausus ta.

«Kõik investeeringud tehakse laenuraha eest ja me ei saa pankadele kuidagi ära seletada, miks me investeerimisel sellist imelikku meetodit kasutame,» märkis Kollo.

Tamme väitel kavatseb ta ASiga Sport tegevust Väikesel Munamäel jätkata. Kollo sõnul on aga tänaseks lepingud firmaga Sport lõpetatud ning uute tööde tegemiseks korraldatakse konkursid. ÄP

Hetkel kuum