25. november 1997 kell 22:00

Väline modem seespidiseks tarbimiseks

Kiirus telefoniliinil:- kuni 33,6 kbps (V.34bis)

Järjestikliidese kiirus:- kuni 115,2 kbps

Faks:- kuni 14,4 kbps

Veaparandus:- V.42MNP 4/3/2

Andmetihendus:- V.42bis ja MNP5

Ühilduvus:- Mac või PC

Orienteeruv hind:- 1680 kr

Allikas:- Unilink

- Hongkongi tootja Unique Hardware on Eesti turule toonud tõeliselt unikaalse toote: modemi, mida saab kasutada nii sisemise kui välise modemina.

Modemit on võimalik arvutisiseselt paigutada 3,5tollise tavalise kettaseadme sahtlisse. Igal tavalisel arvutikasutajal on teine väike flopiseadme sahtel tavaliselt vaba, seega pole modemi lisamine segavaks elemendiks arvuti laiendamise teel, sest seade ei kasuta emaplaadi siine. Faxsengeri seeria modemite erilise disaini tõttu on sellisel paigutusel tema liini olekuindikaatorid näha ning modemit on võimalik välja lülitada ilma arvutit välja lülitamata.

Modem näeb esteetiline välja ka laual või arvutil asetsedes.

Faxsengeri modemid on kolmetoitelised. Faxenger kasutab toiteks kas välist adapterit, kettaseadme toitejuhet või nelja AA-tüüpi patareid. Seega on modem ideaalne liikuva töökohaga kasutajale.

Faxsengeri SP versioonid võimaldavad samaaegset andmete ja heli vahetust teise samasuguse modemiga. Kaasasolev tarkvara võimaldab ka kõneposti.

Faxsengeri seeriasse kuuluvad ka veel müügil olev 14,4kbps mudel ning varsti Eestis müügile saabuv 56kbps K56flex standardit toetav ja püsimälu uuendamist võimaldav (Flash-ROM upgrade) mudel.

Modemiga tuleb kaasa RS232 kaabel (sisene ja väline), telefonikaabel, väline toitealaldi, tarkvara ning ingliskeelsed kasutusjuhendid. SP mudelitel on kaasas ka ühendatavad kõrvaklapid ning mikrofon.

Hetkel kuum