Tartu harukontorites on rahulik

09. oktoober 1998, 00:00

«Meie sularahavajadus on jäänud normaalsetesse piiridesse,» sõnas Mägi. «Küll võis tähendada teenindussaalides tavapärasest rohkem rahvast, kellest enamik tahtis arvet avada,» lisas ta.

Ühispanga Tartu harukontori direktori asetäitja Rein Kinkar ütles, et eile hommikul tuli pangakontori peateenindussaalis järjekorraautomaat ümber programmeerida ja töö ümber korraldada, et rahuldada peamiselt ERA Panga klientide soovi pangakontosid avada.

Mati Mägi andmetel on Tartu harukontorites viimase nelja päeva jooksul avatud üle 350 konto. «See on kaks korda rohkem kui tavaliselt,» ütles Mägi.

Hansapanga avalike suhete juht Kristi Liiva ütles, et ka Hansapanga tellerite töökoormus on viimastel päevadel tõusnud. «Kui tavaliselt avas teller päevas 3--4 arvelduskontot, siis nüüd 7--8,» tõi ta näite Hansapanga Tartu Barclay kontori kohta.

Ühispanga suuremad kliendid Tartus pole täheldanud raskusi arveldamisel. «Minuni pole ühtegi signaali jõudnud, et linna allasutustel oleks probleeme tekkinud,» sõnas Tartu abilinnapea Margus Hanson.

Tartu linna kontsernikonto asub alates kevadest Ühispangas. Tartu linna eelarve on üle 350 miljoni krooni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 19:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing